KUMAR MASASI, NOTER MASASI DEDİLER, ÖLÜMÜ GÖSTERİP SITMAYA RAZI ETTİLER DEDİLER, KOALİSYON HAYALİYLE MASAYA GERİ DÖNDÜLER!

Karabağlar Eskiizmir'de toplanan kalabalığa hitap eden Kaya, 7'li masanın siyasi istikrarsızlık istediğini ve yönetim krizi arzu ettiğini belirten Kaya, "Sayın Meral Akşener ne diyor, 'Kılıçdaroğlu'nu aday gösterdiler. Benim endişelerim vardı. Önerilerim oylanmadı bile. 5'e 1 kaldım. Masadan ben kalkmadım, masa gitti' Aynen böyle söylüyor. Başka şeyler de söyledi. Kumar masası dedi, noter masası dedi, ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalıştılar dedi. Tüm bunları söyledi ve masadan kalktı. Sonra geriye döndü, koalisyondan söz etmeye başladı. Geri döndükten sonra, ülkemizin geçmişte yaşadığı krizler ve çöküşlerin ana sebebi olan koalisyon yönetimlerinden övgüyle bahsetti, 'Vatandaşın en rahat ettiği yer koalisyonlardır' diye konuştu. Siyasi istikrarsızlık istiyorlar, yönetim krizi arzu ediyorlar. Güçlü hükümetler Türkiye'de her zaman kalkınmanın anahtarı olmuştur. Koalisyonlar ise çöküşler ve krizlerin sebebidir. Koalisyon dönemlerini hatırlayanların anımsadığı en önemli şey, istikrarsızlık. Milletimiz buna izin vermez" şeklinde konuştu.

PHOTO-2023-05-08-13-20-43

HDP İSTEDİKLERİNİ ALDI, KILIÇDAROĞLU'NA DESTEK AÇIKLADI!

HDP'nin Kılıçdaroğlu'na taleplerinin karşılanması karşılığında destek açıkladığını hatırlatan Kaya, "HDP istediklerini aldı, Kılıçdaroğlu'na destek açıkladı. PKK elebaşları da Kandil'den destek açıklamaları yapıyor, her ne hikmetse Kılıçdaroğlu'ndan tek kelime açıklama yok. Her şeyi konuşuyor, PKK'ya bir şey demiyor. Benim sizin desteğinize ihtiyacım yok desene, çık açıklama yap. Ama yapamaz, HDP ile bir anlaşması var. Bunların kurduğu hayalleri İzmirli hemşehrilerimiz yıkacak, vatanına ve bayrağına bağlı İzmirliler bu oyunu bozacak" dedi.

İZMİR, ATATÜRK KARŞITLARININ VE FETÖ ARTIKLARININ OYUN SAHNESİ DEĞİLDİR!

Büyükşehir ile çiftçilerin yüzü bir kez daha güldü Büyükşehir ile çiftçilerin yüzü bir kez daha güldü

CHP'nin Atatürk'e hakaret eden İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Yüksel Taşkın'ın kibirli ve pişkince açıklamalar yapmaya devam ettiğini hatırlatan Kaya, "Atatürk'e ırkçı diyen, İzmir'e 25 gün önce geldiğini itiraf eden CHP İzmir 1. Bölge 1. Sıra adayı Yüksel Taşkın, 'İzmir'de karşılığım var' demiş. İzmir, 'tıpış tıpış oy vereceksiniz' diyerek dayatılan, Atatürk karşıtlarının ve Fetö artıklarının oyun sahnesi değildir! İzmir, bu pişkinliğe, bu kibire, bu egoya, bu üstenci tavıra cevabını 14 Mayıs'ta sandıkta verecek. O zaman göreceksin karşılığını!" ifadesinde bulundu.

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal