Başkan Adayı Çayır’ın verdiği iftara 5 binin üzerinde kişi katıldı Başkan Adayı Çayır’ın verdiği iftara 5 binin üzerinde kişi katıldı

Buluşmaya katılan önceki dönem başkan ve yöneticilerin görüş ve önerilerini dinleyen Kerem Ali Sürekli, yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı; “AK Parti, bir millet hareketi olarak iktidar olduğunda, ülkenin hali içler acısıydı. Ekonomik ve sosyal olarak Türkiye’yi ayağa kaldırmak için çok çalıştık. Sen, ben demedik. Yok, olmadı, pes ediyoruz demedik. Sayısız ihanet gördük, kumpasla karşılaştık; sayısız kriz yönettik. Ve hep başardık. Çünkü bizde ağustos böceği yok. Dünden bugüne görev almış tüm kadrolarımız karınca gibi çalıştı. Davamızdan feragat etmeyen, görev alsın almasın millete hizmet aşkından vazgeçmeyen nice arkadaşımız var. İnançta ve hedefte her zaman birleşmeyi bildik. Bir dağ düşünün ki birçok kuş konar kalkar, üstünden geçer. Dağ yine o dağdır. Bizim dağımız ve gücümüz davamızdır. Vefa, vicdanın belleğidir; ortak bahçenin, dostluk ikliminin çiçeğidir, emeğin doğal karşılığıdır. Bu iklimde dedikoduya, itibarsızlaştırma çabasına, fitne ve fesata yer yoktur. Birliğimize, samimiyet ve gayretimize gölge düşmesine izin vermeyiz.”

vefa buluşması 1

2023 ve 2024’e bu emek birikimi ile yürüyoruz…

Düzenledikleri vefa buluşmalarının planlı bir şekilde süreceğini söyleyen Sürekli, 2023 ve 2024 hedeflerine giderken, en büyük gücü, 20 yıllık emek birikiminden alacaklarını söyledi. Başkan Sürekli; “Eş zamanlı ve karınca modeli çalışmalarımızda da vefa ziyaretleri önceliğimiz. Biliyoruz ki; 2023, 2024 hedeflerimize bu emek birikimi ve aktif kadrolarla ulaşacağız. Hiç seçimden seçime alana inen bir parti olmadığımız gibi emek verenlerin heyecanını, üyelerimizin heyecanını gördükçe inancımız daha da artıyor.  İlk hedefimiz, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı yaparak İzmir’in temsilini güçlendirmek. Daha yolunu, liderini bulamamışların havanda su dövdüğü bu ortamda, kararlılığımızla yeniden milletimizi arkamıza alacağız. Günü geçiştiren, İzmir için tuğla üstüne tuğla koymayan, sözde halkçı CHP’li yerel idarenin suyu ısındı. İzmir’i bu kâbustan hep birlikte uyandıracağız. Hizmetle buluşturacağız. Tevazuyu elden bırakmadan, millete hizmet aşkının etrafında daha güçlü birleşerek başaramayacağımız hiçbir şey yok.” diye konuştu.

Editör: Atakan Şen