Başkan Saygılı’dan AK Parti’nin 22. kuruluş yıl dönümü mesajı Başkan Saygılı’dan AK Parti’nin 22. kuruluş yıl dönümü mesajı

AK Parti Balıkesir İl Teşkilatı, Ramazan ziyaretleri çerçevesinde Karesi İlçesi’nde esnaf ve Daimi Pazar yeri ziyaretinde bulundu. AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran iftar programında da 28. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday adayları ile bir araya geldi.

- AK PARTİ İL BAŞKANI Dt. EKREM BAŞARAN: “14 MAYIS’TA ZAFER AK PARTİ’NİN, CUMHUR İTTİFAKI’NIN OLACAK”

AKPARTİ BALIKESİR TEŞKİLATINA KARESİ’DE BÜYÜK İLGİ…

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı Ramazan ayı ilçe ziyaret programına Karesi ile devam etti. Ak Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, akşam iftarda da 28. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday adayları ile Onhann Hotel’de bir araya geldi. Ziyaret ve İftar programına; AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yasin Sağay, Karesi Ak Parti İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Ak Parti Balıkesir İl Yürütme Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kolları, AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adayları katıldı. Ramazan ayı ziyaret programını Karesi ilçesi Köprübaşı’ndan başlayarak Karesi Daimi Halk Pazarıyla gerçekleştiren AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı, akşam iftarında da 28. Dönem AK Parti Balıkesir Aday adayları ile bir araya geldi.

3-39 4-26 5-24

EKREM BAŞARAN: “BİZ MİLLETİMİZLE GÜÇLÜYÜZ, BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Köprübaşı Mehmet Ağa Camii'nde kılınan ikindi namazının ardından, esnafları ziyaret eden AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Teşkilat mensupları ve milletvekili aday adayları ile birlikte Karesi Daimi Halk Pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, Ramazan-ı Şeriflerini tebrik etti. AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, esnaftan ve vatandaştan büyük bir destek gördüklerini belirterek, “Milletimizin AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza olan teveccühünü görünce mutlu olduk. Gösterilen ilgi ve destek gerçekten bizim için çok önemli. Milletimizin sıcak ve samimi yaklaşımı, destek veren konuşmaları 14 Mayıs’ta Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin belirleyicisi niteliğindeydi. Karesi’li tüm esnaf ve vatandaşlarımıza ilgilerinden, gösterdikleri samimiyetten dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz milletimizle güçlüyüz. İnşallah 14 Mayıs’ta kazanan Cumhurbaşkanımız olacak, AK Parti ve Cumhur İttifakı olacak. Buradan hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞARAN: “CUMHURBAŞKANIMIZ SEÇİMİ İLK TURDA KAZANACAK”

Karesi esnaf ve Pazar ziyaretlerinin ardından AK Parti İl Başkanlığı akşam iftarında da 28. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday adayları ile bir araya geldi. İftar sonrası milletvekili aday adaylarına hitaben bir konuşma yapan Başkan Başaran, “14 Mayıs’ta Milletimizin desteğiyle Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda kazanacak ve Milletvekili seçimlerinde de Cumhur İttifakı olarak mecliste milletvekili sayısı olarak büyük bir çoğunluğa ulaşacağımıza olan inancımız tamdır. Milletimiz Cumhurbaşkanımıza güveniyor ve inanıyor” dedi.

28. DÖNEM AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI İLE İFTAR…

28. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday adaylarının Balıkesir’in için, AK davamız için büyük bir gayret göstereceklerine inandığını belirten AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “Bugün İl Başkanlığımızın koordinasyonunda aday adaylarımızla bir araya geldik. Bir çok aday adayımız saha çalışmalarına katılım gösteriyorlar. Ankara’ya çağrılmalarından dolayı 1-2 gün ara verdik. Milletvekili aday adaylarımız mülakatlarını tamamladılar ve çalışmalarımıza yoğun bir şekilde katılım gösteriyorlar.

8-8 11-6 13-5

“KARESİ’Lİ HEMŞEHRİLERİMİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Bugün Karesi ilçemizdeki ziyaret programı vesilesi ile Köprübaşı’ndan başlayarak, Karesi Daimi Halk pazarımıza kadar tüm bölgede esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettik, onlarla çok değerli sohbetler gerçekleştirdik. Milletimizin Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye gösterdiği ilgi ve samimiyet bizlere gurur verdi. Karesi’li hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Sizler Cumhurbaşkanımızla çalışma, yol arkadaşı olma mutluluğuna erişeceksiniz. Milletvekillerimiz, aday adaylarımız olarak Rabbim hayırlısıyla hepimize nasip etsin. Mutlaka içinizden bazıları milletvekili adayı olacak, bazılarımız ise olmayacak. Ama biz biliyoruz ki bu iş parti değil bir dava. Bir yol arkadaşlığı, dava arkadaşlığı. Hep beraber uzun yıllar birlikte olmak, Cumhurbaşkanımızla beraber yol almak, hepimizin ortak gayesi.

“MİLLETİMİZ, CUMHURBAŞKANIMIZI ÇOK SEVİYOR”

Görüyoruz insanlarımızın çoğu bizlere büyük teveccüh gösteriyorlar. Cumhurbaşkanımızı çok seviyorlar. Deprem bölgesinde Yücel Başkanımızla hepimiz tanık olduk. Bütün bu sıkıntılı duruma rağmen, yakınlarını kaybetmiş olmalarına rağmen, milletimizin Cumhurbaşkanımıza muhabbetleri çok başka. Bunda da Cenab-ı Hakk’ın o kişiyi sevmesi, o kişiyi kullarına, bütün yer ve gök ehline sevdirmesi olarak ifade ediyorum. Cumhurbaşkanımız işte böyle birisi. Rabbim ona sıhhat ve uzun ömürler versin. Memleketimizin başında, daha nice yıllar bu memleketi daha ileriye götürmek için, sadece memleketimizi değil tüm İslâm memleketlerinde, ümmetimizi ileriye götürmek için, haklarını savunmak için, bizim başımızdan eksik etmesin. Bizler, sizler, vekil olanlarımız da, olmayanlarımız da Cumhurbaşkanımızla olan yolculuğumuza devam edeceğiz.

BAŞARAN: “14 MAYIS’TA ZAFER BİZİM OLACAK”

Teşkilat çalışmalarımız seçim bittiğinin, ertesi gününde hemen başlıyor. Hem seçime kadar, hem de seçimden sonra aday olalım, olmayalım, vekil olalım, olmayalım hepinizle açıkçası Ak davamızın yolunda devam edeceğiz. Çünkü çok güzel bir davada, çok güzel bir liderin yol arkadaşlığını yapmaktayız. Yarın evlatlarımız, babamız ve dedemiz bu memleketin şu yıllarında, şu hizmetlerin yapılmasında Cumhurbaşkanımızın yol arkadaşıydı. Onunla beraber çalışmışlardı, bu davaya hizmet etmişlerdi diyecek. Cenab-ı Hakk’ta niyetimizi, gönlümüzü biliyor. Bihakkın burada hakkımız teslim edilsin yeter diye düşünüyorum. Hepinizi katılımlarınızdan dolayı sevgiyle hürmetle selamlıyorum. Çok sağolun. 14 Mayıs’ta zafer Cumhurbaşkanımızın olacak, AK Parti’nin, Cumhur İttifakının olacak” dedi. Yapılan konuşmalarından ardından 28. Dönem AK Parti Balıkesir Milletvekili Aday adayları tek tek kendini tanıtarak, neden aday adayı oldukları noktasında görüşlerini paylaştılar. İftar toplantısı Aday adayları ile birlikte çekilen aile fotoğrafının ardından sona erdi.

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal