AK Parti Menemen İlçe Başkanlığı’nda vefa buluşmaları ara kesemeden sürdürüyor. İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik’in bir süre önce başlattığı önceki dönem İlçe Başkanı ve yönetiminin İlçe Yönetim Kurulu toplantısına katılımında, bu haftaki konuk, önceki dönem İlçe Başkanı Pelin Yayalar ve yönetimi oldu.

Başkan Demir’den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı Başkan Demir’den 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

Toplantıda konuşan AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, ‘’İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli öncülüğünde İzmir’de dava ve yol arkadaşlarımızı hem evlerinde bireysel ziyaret ediyoruz hem de toplantılarda birlikte oluyoruz. AK Parti vefa partisidir.  Partimize emek veren her bir yöneticimiz, üyemiz ömür boyu unutulmaz. Bizlerde bir gün bu koltukları başka bir dava arkadaşımıza devredeceğiz. Aldığımız bayrağı en iyi şekilde taşıyıp bir sonraki arkadaşımıza vereceğiz. Bizde ayrı gayrı yoktur. Büyük AK Ailemiz vardır. Geçmiş dönemlerde görev yapan dava arkadaşlarımız bizim en büyük dayanağımız en büyük ilham kaynağımızdır. Onların yol göstericiliğine her zaman güvenir, ona göre istişare ile yolumuza emin adımlarla ilerleriz. Menemen çatısı altında ilçemiz için faydalı ne varsa hep birlikte çalışmaya devam ediyoruz. AK Parti ailesi her zaman ilk günkü gibi birlik ve beraberlik içerisinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tek vücut olmayı başarmıştır. Bu vefa hareketlerimiz geçmişten bugüne kadar AK Parti’ye gönül vermiş hiçbir vatandaşımızı yalnız bırakmadığımızın göstergesidir. Biz birlikte güzel, birlikte güçlüyüz. Mesele Menemen ise gerisi teferruattır. Mesele memleketse gerisi lafı güzardır."


Toplantı sonrası Başkan Çelik, günün anısına Pelin Yayalar'a plaket ve Yayalar'ın fotoğrafının olduğu çerçeveyi takdim ederken yönetimine de plaket verdi.