AKPARTİ BALIKESİR TEŞKİLATI ALTIEYLÜL CUMARTESİ PAZARINI ZİYARET ETTİ …  

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı Ramazan ayı ilçe ziyaret programına Altıeylül ilçesi ile devam etti. Altıeylül Cumartesi Pazarı’nı ziyeret eden AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Pazar esnafları ve vatandaşlarla sohbet ederek, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı için destek istedi. Altıeylül Ramazan ayı ziyaretinin ikinci programına; AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı,  Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Munis, Ak Parti Balıkesir İl Yürütme Kurulu ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanı, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kolları, AK Parti 28. Dönem Milletvekili aday adayları katıldı.

AYŞEBACI MAHALLESİ ZİYARETİ2

CUMARTESİ PAZAR ESNAFINDAN AK PARTİ’YE BÜYÜK İLGİ…

Büyükşehir ile çiftçilerin yüzü bir kez daha güldü Büyükşehir ile çiftçilerin yüzü bir kez daha güldü

Altıeylül Cumartesi Pazarı’nda, Pazar esnafına hayırlı işler, hayırlı Ramazanlar dileklerini ileten AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, Belediye Başkanı Hasan Avcı ve AK Parti ekibiyle birlikte hem esnafla, hem de vatandaşlarla sohbet etti. Esnaf ve vatandaşların gösterdiği ilgi karşısında büyük bir memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Başaran, ““Milletimizin AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza olan teveccühünü görünce mutlu olduk. Gösterilen ilgi ve destek gerçekten bizim için çok önemli. Milletimizin sıcak ve samimi yaklaşımı, destek veren konuşmaları 14 Mayıs’ta Milletvekili ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin belirleyicisi niteliğindeydi. Altıeylül Pazar esnafımıza ve Altıeylül’de yaşayan vatandaşlarımıza ilgilerinden, gösterdikleri samimiyetten dolayı çok teşekkür ediyorum. Biz milletimizle güçlüyüz. İnşallah 14 Mayıs’ta kazanan Cumhurbaşkanımız olacak, AK Parti ve Cumhur İttifakı olacak. Buradan hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

1-56

BAŞARAN: “MİLLETİMİZLE BİRLİKTE BU SEÇİMLERİ KAZANACAĞIZ”

Akşam iftar sonrası Ayşebacı Mahallesi’ni ziyaret eden ve burada kahvehanede vatandaşlarla sohbet eden AK Parti İl Başkan Dt. Ekrem Başaran yaptığı konuşmada; “Milletimizin Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti’ye gösterdiği ilgi ve samimiyet bizleri mutlu etti. Görüyoruz ki insanlarımızın çoğu bizlere büyük teveccüh gösteriyorlar. Cumhurbaşkanımızı çok seviyorlar. Rabbim Cumhurbaşkanımıza sıhhat ve uzun ömürler versin. Memleketimizin başında, daha nice yıllar bu memleketi daha ileriye götürmek için, sadece memleketimizi değil tüm İslâm memleketlerinde, ümmetimizi ileriye götürmek için, haklarını savunmak için, bizim başımızdan eksik etmesin.  Çünkü çok güzel bir davada, çok güzel bir liderin yol arkadaşlığını yapmaktayız. Sizlerin, Milletimizin desteği ve teveccühü ile 14 Mayıs’ta zafer Cumhurbaşkanımızın olacak, AK Parti’nin, Cumhur İttifakının olacak” dedi.

PAZAR ZİYARETİ12

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal