İzmir 1. Amatör Lig 3 Grup’ta mücadele eden kırmızı lacivertli ekip Ataşehir 1881, ligin üçüncü maçında, Çiğli Güzeltepe Stadı’nda Çiğli Maltepe Spor’a konuk oldu. Lig lideri olarak sahaya çıkan Ataşehir 1881, ev sahibi ekibini Atilla Şenay, Merih Kavrama, Armağan Şener ve Ramazan Beşli golleri ile 4-1 yendi. Çiğli Maltepe Spor’un tek golünü penaltıdan Murat Çelik attı. Güzeltepe Doğu Gençlik ve Harmandalı Spor’dan sonra Büyükçiğli Maltepe Spor’u da yenen kırmızı lacivertli ekip, nağmalup olarak liderliğini devam ettirdi. 

atasehir 3

Maç sonrası açıklama yapan Ataşehir 1881 Teknik Direktörü  Volkan Aktaş, ofansif futbol oynamaya devam edeceklerini belirterek, ‘’Bugün, sahada, tüm oyunlarımız istediklerimizi yansıttı. Genç ve dinamik bir ekibiz. Çizgimizi bozmadan, ligi en iyi yerde bitirmeyi düşünüyoruz. Her maç üstüne koyarak ilerliyoruz. Bu maç geride kaldı, artık önümüzdeki maça bakacağız. Tüm oyuncularımı kutluyorum.’’ dedi.

DSİ ve Ege Üniversitesi güçlerini sporcular için birleştirdi DSİ ve Ege Üniversitesi güçlerini sporcular için birleştirdi

atasehir 2

atasehir 4

atasehir 5-1

atasehir 1-2

puan durumu-2