Bahar çocuklar ile daha güzel

Baharın gelişiyle Menderes Belediyesi çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü baharın gelmesi ile mevcut parkların bakım ve onarımını yaparken yenilerini de eklemeyi ihmal etmiyor.

Sosyal yaşam alanı parklar

Parklar her mahallenin küçük sosyal yaşam alanıdır. Bu bilinç ile hareket eden Menderes Belediyesi parklara ayrı bir önem atfediyor. Mahalle sakinlerinin çocukları ile keyifli vakit geçirecekleri, yaşlı vatandaşların rahatlıkla oturabilecekleri, çocukların güvenli bir ortamda aileleri ile güzel vakit geçirip çeşitli oyun grupları gelişimlerine katkı sağlayacakları yerler yapıp, var olanları yenilemek Menderes Belediyesi çalışmaları arasında önemli bir yere sahip.

Oğlananası’na bir yenisi daha eklendi;

 Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından, vatandaşların istekleri doğrultusunda yapılan çalışmalar ara vermeksizin devam ediyor. Bu kapsamda Oğlananası 7003 sokağa toplam 600 m² park alanı, 150 m² yeşil alan, oyun grubu ve bank yapıldı. Park ve Bahçeler müdürü Betül Dumlu İşeri “Park ve Bahçeler müdürü olarak ekibim ile yapmaktan keyif aldığımız ve bir an önce bitirmek istediğimiz bir işti parklarımıza her geçen gün yenilerini ekleyeceğiz. Menderesimize kazandırdığımız yeşil alanlarda tabi ki önemli fakat park bitiminde çocukların sevinçle parkta bulunan oyuncaklara coşkuyla koşması her bir oyuncağı denemesi bizim için paha biçilemez bir mutluluktur” dedi.

WhatsApp Image 2023-04-10 at 10.41.15 (2)

Başkan Yılmaz esnaf ile kol kola Başkan Yılmaz esnaf ile kol kola

Çocuklar mutlu biz umutlu

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Menderes Belediyesi Başkan V. Özkan, “Menderese her türlü hizmet bizi mutlu ediyor fakat, geleceğimiz çocuklarımız için yaptığımız her çalışma bizi daha da heyecanlandırıyor. Onların gelişimlerine katkı sağlamak, yüzlerinin güldüğünü görmek bizlere inanılmaz bir motivasyon sağlıyor” dedi. Ayrıca bu çalışmada emeği geçen herkese teşekkür eder, Oğlananası sakinlerine de hayırlı olsun dileklerimiz iletirim” dedi.

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal