2021 yılı sonunda 'Yılın Başarılı Perakende Markası' seçilen market zinciri fiziksel mağazalarının yanısıra online alışverişte de yatırımlarını sürdürüyor. Son olarak İzmir Ayrancılar'da online alışverişe açılan market, 2022 yılında İzmir'in büyük bir çoğunluğuna ulaşmayı hedefliyor.

İzmir ve Alanya’nın işbirliği çifte heyecan yaşattı İzmir ve Alanya’nın işbirliği çifte heyecan yaşattı

feyzibaşdaş-1
Başdaş Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Feyzi Başdaş, “Karşıyaka, Çiğli, Menemen, Bornova, Bayraklı, Konak, Karabağlar, Balçova, Narlıdere, Güzelbahçe, Gaziemir, Buca, Menderes, Torbalı, Ayrancılar ve Aydın'da online alışverişte hizmet veriyoruz." şeklinde konuştu.
Yeni açılacak mağazalar hakkında bilgi veren Başdaş, "Sektördeki tecrübemizle 2022 yılına hızlı gireceğiz. Çok yakında açılışlarını gerçekleştireceğimiz Narlıdere ve Bayraklı mağazalarımız ile şube sayımızı 34'e çıkarıyoruz. Yeni lokasyonlarda yeni mağazalarımızı açmaya devam ederken online alışverişte de İzmir ve Aydın'ın tamamına ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca mevcut mağazalarımızın bazılarında da yenilemeye giderek müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek için çalışmalar yapacağız."

Editör: Atakan Şen