35 mağazasıyla İzmir ve Aydın’da hizmet veren Başdaş Marketler Zinciri’nin hem fiziksel mağazacılığa hem de online mağazacılığa yatırımları sürekli artarak devam ediyor.

 
Narlıdere Başdaş Mağazası açılışına Narlıdere Kaymakamı Suat Dervişoğlu, İzmir İl Emniyet Müdürü Yardımcısı Dr. Savaş Şimşek, Narlıdere Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Ay, Narlıdere Ak Parti İlçe Başkanı Metin Yıldırım, İZTO Meclis Başkanı Selami Özpoyraz, tedarikçi firmalar ve Ege Perder üyesi diğer market sahipleri katıldı.

Türkiye Macaristan İlişkilerini Güçlendiriyoruz Türkiye Macaristan İlişkilerini Güçlendiriyoruz

 
Başdaş Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Feyzi Başdaş, “Yüzde yüz yerli sermaye ile büyüyen ve kazandığını yine kente hizmet için kullanan bir market zinciriyiz. İzmir'in her noktasında kolayca ulaşılabilir olmak istiyoruz. Taze sebze ve meyvede iddialıyız. Ucuz ve kaliteli alışveriş için tüm İzmirlileri Başdaş'a davet ediyoruz” şeklinde konuştu.


Tarladan sofraya aracısız üretim modeliyle vatandaşlara uygun ve taze ürünler sunan Başdaş, 35 şube ve 750 çalışanıyla Ege Bölgesi’nin en sevilen marketi olma yolunda ilerliyor. 400 metrekare alanı ve 20 çalışanı ile Başdaş Narlıdere, kaliteli ve ekonomik fiyatlarıyla faaliyet gösterecek.