Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, belediye işletmesi Mandalin Kafe’de ilçenin temizliğini emanet ettiği Kadın Temizlik Ekibi’ni ağırladı. Narlıdere’nin 11 mahallesini köşe bucak temizleyen ve pırıl pırıl yapan kadın temizlik ekibine özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür eden Başkan Engin, kadın temizlik ekibinin toplum sağlığının korunmasında ve temizlik bilincinin oluşmasında büyük görev üstlendiğini söyledi.

 “EN TEMİZ İLÇELERDEN BİRİYİZ”

Başkan Çiçek’in İlk Toplantısı Muhtarlarla Başkan Çiçek’in İlk Toplantısı Muhtarlarla

Başkan Engin göreve geldiklerinden bu yana kadın istihdamının artırılmasına özen gösterdiklerini belirterek, “Kadının elinin değdiği yerde her zaman daha fazla emek, düzen, özen ve hassasiyet vardır. Biz de bu anlayışla Narlıdere’mizin sokaklarını kadınlara emanet ettik. Kadın Temizlik Ekibimizin değerli çalışanları ilçemizi karış karış geziyor, yaz-kış, yağmur-çamur demeden Narlıdere’mizi tertemiz hale getiriyor. Her zaman gururla söylüyoruz, Narlıdere’nin en temiz ilçelerden biri olduğunu düşünüyoruz. Ama unutmayalım ki en güzel temizlik kirletmemektir. Bu konuda herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyoruz” dedi.

“HEPİMİZ ÇÖZÜM İÇİN VARIZ”

Kadın Temizlik Ekibi’nin vatandaşlarla belediye arasında köprü görevi gördüğünü söyleyen Başkan Engin, “Sizler bizim değerli çalışma arkadaşlarımız ve sahadaki yüzümüzsünüz. Vatandaşlardan sizlere gelen talep ve önerileri bizlere iletiyorsunuz. Bizde hızla çözüm üretmeye gayret ediyoruz. İlçe belediyelerinin en önemli görevlerinden biri temizlik ve siz bunu başarıyla yapıyorsunuz. Sizlerle ilgili çok güzel tepkiler alıyoruz. Hepinize gönülden teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu seneler diliyorum” diye konuştu.

Başkan Engin, buluşmanın ardından Kadın Temizlik Ekibi personeline karanfil dağıttı, özverili çalışmaları nedeniyle tebriklerini iletti. 

Editör: Atakan Şen