Kış aylarının gelmesiyle bozuk yollar vatandaşlar için çile olmaya devam ediyor. Torbalı genelinde yaşanan bozuk yol sorununa dikkat çeken AK Parti Torbalı İlçe Başkanı İlçe Başkanı Selman Günaydın, Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e tepki gösterdi.

IMG_2434

İlçedeki bozuk yolların yer aldığı videoda AK Parti Torbalı İlçe Başkanı İlçe Başkanı Selman Günaydın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarından kesitlerde yer verdi.

IMG_2428

Başkan Mustafa Turan’dan ilk ziyaret Kaymakam Fatih Aksoy’a oldu Başkan Mustafa Turan’dan ilk ziyaret Kaymakam Fatih Aksoy’a oldu

Başkan Günaydın, sosyal medyadan paylaştığı videoya ise, "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın, hep ifade ettiği gibi, “CHP Demek; Çöp, Çamur ve Çukur demektir.” Torbalı Belediye Başkanı Mithat Tekin ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer CHP’yi mahcup etmediler. Güzel ilçemizi Çamur ve Çukura mahkum ettiler. Hem başarısız, hem iş bilmez, hem de beceriksizsiniz" notunu düştü.

Editör: Atakan Şen