Özkan, davetlerinden dolayı yörük derneklerine teşekkür ederek, “Ben, Erkan Özkan olarak siz istediğiniz ve aradığınız sürece hep yanınızda olacağım” dedi.

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, Bornova ilçesinde Oba Yörük Türkmen Müzesinde farklı bölgelerden yörük dernekleriyle kahvaltı etkinliğinde buluştu.

Etkinlikte konuşan Özkan, “Söz verdiğim üzere aranızda olmaktan duyduğum mutluluğu dile getirmek istiyorum. Bu denli bereketli ve güzel bir sofrayı bizlerle buluşturduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Başkan Çiçek’in İlk Toplantısı Muhtarlarla Başkan Çiçek’in İlk Toplantısı Muhtarlarla

Özkan’dan yörük derneklerine teşekkür

Yörük kültürüne verdikleri değerden dolayı tüm derneklere teşekkür eden Özkan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Şunu belirtmek isterim ki yörük kültürü, geleneklerimizin önemli bir değeri ve sizler de bu değerin önemli birer parçasısınız. Bu anlamda yörük kültürümüze verdiğiniz değer ve gelecek nesillere taşıdığınız için hepinize şükranlarımı sunuyorum.”

Özkan, yörük derneklerinin daima yanlarında olacaklarını belirterek, “Ben Erkan Özkan olarak siz istediğiniz ve aradığınız sürece hep yanınızda olacağımın sözünü veriyorum” ifadelerini kullandı.

Etkinliğe, Ahmetli Yörükler Derneği Başkanı Mehmet Şimşek, Bornova Yörükler Derneği Ramazan Dumanlı, Belenbaşı Derneği Başkanı Ali Karaoğlu, Menemen Yörükler Derneği Başkanı Kemal Kuşçu, Bergama Yörük Kadınlar Derneği Başkanı Şengül Yalçın Ataş, Oğlananası Yörükler Derneği Başkanı Muharrem Yılmaz, Ege Bölgesi Aydınlar Derneği Başkanı Mehmet Oğuz ve yörük vatandaşlar katıldı.

Editör: Atakan Şen