AK Partili Köse: “Karşıyaka’daki bu ayıbın sorumlusu Cemil Tugay'dır” AK Partili Köse: “Karşıyaka’daki bu ayıbın sorumlusu Cemil Tugay'dır”

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDOĞA A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulunan Muzaffer Emir Cömert, daha aktif bir siyaset için görevinden istifa etti. Başvuruların bitmesine bir gaün kala Bayraklı Belediyesi Aday Adayı olduğunu açıklayan Cömert Bayraklı İlçe Başkanlığına adaylık dosyasını teslim ederek kararını resmileştirdi.

Bayraklı’da daha iyi bir gelecek inşa etme vizyonuyla çalışacağını vurgulayan Cömert, “Güzel İzmirimiz’in saygı değer yurttaşları, sizlerin değerli destekleri ve teşvikleri ile yola çıkıyorum. Bayraklımız’da daha iyi bir gelecek inşa etme vizyonuyla aday adaylığımı açıklıyorum. Bu önemli süreçte birlikte daha nice başarıları elde edeceğimize inancım tamdır. Bayraklı’yı genç, dinamik bir kadro ile çok başka bir noktaya getireceğiz. Bunu yaparken gücümüzü siz değerli vatandaşlarımızdan alacağız. Bayraklımız’ı gelecek dönemde yeni projeler ile şahlandırmak ve İzmir’in en çalışkan belediyesine sahip bir ilçe konumuna getirmek için sizlerden yetki istiyor ve söz veriyorum. Tatlı bir yarış içerisine gireceğiz bir, bir buçuk ay sürecek bu yarışta bayrağı kim göğüslüyorsa hep beraber onun peşinde Cumhuriyet Halk Partisi bayrağının Bayraklı’da kalması için mücadele edeceğiz” dedi.

Muzaffer Emir Cömert

1984 Ankara doğumlu olan Emir Cömert Tevfik Fikret Lisesi mezunu, Çankaya Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu. Fransa Strasbourg Üniversitesinde Yerel yönetimler ve Demokratik özerklikler yüksek lisansını tamamlayan Cömert,

CHP önceki dönem Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı,

26. Dönem CHP İzmir Milletvekili Adayı oldu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İZDOĞA Şirketi’nde Genel müdür yardımcılığı yaptı.

Belediye iş sendikası örgütlenme koordinatörü olarak çalışıyor.

Evli ve 1 kız babası

Editör: Birgül Gümüştaş