Türkiye’nin farklı üniversitelerinde başta reklamcılık bölümü öğrencileri olmak üzere reklamcılık sektörüne ilgisi olan öğrencilere sektör deneyimi kazandırmak amacıyla düzenlenen ADventure Reklamcılık Yarışmasının birinciliğini Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölümü öğrencileri kazandı. Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Belma Fırlar, Arş. Gör. Selçuk Bazarcı, Burak Ünlü ve Emine Kara EÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bilgehan Gültekin’i makamında ziyaret etti. Dekan Prof. Dr. Gültekin, gençleri tebrik ederek “Teşekkür Plaketi” verdi.

Türk Eğitim Derneği depremzede çocukların eğitimi için her afette olduğu gibi yine kolları sıvadı Türk Eğitim Derneği depremzede çocukların eğitimi için her afette olduğu gibi yine kolları sıvadı

 Öğrencilerin reklamcılık alanında böylesi önemli bir ödülü almasından gurur duyduğunu ifade eden Dekan Prof. Dr. Gültekin, “Fakülte olarak akredite bölümlerimiz ve teorik eğitimlerimizin yanı sıra uygulama alanlarımız ile de öğrencilerimize destek olarak sektöre hazırlamaya devam ediyoruz. Böylesi nitelikli ve donanımlı eğitim anlayışımız önemli başarılara yansıyarak öğrencilerimiz ulusal ve uluslararası yarışmalarından ödül ile dönüyor.  Reklamcılık bölümü öğrencilerimizden Burak Ünlü ve Emine Kara’da reklamcılık sektöründeki önemli ödüllerden birinin sahibi oldular. Hocalarımızı ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum” dedi.