İzmirli Gelinlik, Damatlık ve Abiyeciler Londra’da İzmirli Gelinlik, Damatlık ve Abiyeciler Londra’da

Yapı, otomotiv, yatırım, sanayi ve mühendislik alanlarında faaliyet gösteren, Galatasaray Basketbol Erkek Takımı isim ve forma sponsoru EKMAS Group, 2023’ü çalışanlarıyla birlikte uğurlayıp, 2024’ü coşkuyla karşıladı.

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak ile müzisyen Özer Atik’in onurlandırdığı gecede EKMAS Ailesi’nin üyeleri bir yandan eğlendi, diğer yandan en kıdemli çalışanlara plaketleri takdim edildi. Aquamarin Restoran’da Deniz Olgun’un sunuculuğunu üstlendiği gecede EKMAS Group Onursal Başkanı Rafet Ekmekçioğlu, EKMAS Group Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve EKMAS Group Başkan Vekili Barış Ekmekçioğlu, yaptıkları konuşmalarda çalışanlara teşekkür etti.

Onursal Başkan Rafet Ekmekçioğlu, Cumhuriyet değerlerimize sahip çıkmanın önemini vurgularken, Başkan Özgür Ekmekçioğlu, “Bu akşam alkışladığınız tüm başarılar sizlere ait. Burada duyduğunuz her alkış, izlediğiniz her görüntü sizlerin eseri” dedi. Başkan Vekili Barış Ekmekçioğlu ise EKMAS Ailesi’nin güçlü bir şekilde büyüdüğünün altını çizerek, “Daha güzel yarılara hep birlikte ulaşacağız” yorumu yaptı. EKMAS Group’un Galatasaray Basketbol Erkek Takımı’na isim ve forma sponsorluğu lansman filmi bir kez daha yayınlanırken yine EKMAS Group’un sponsor olduğu “Mutluyuz” filminin fragmanı güzel gecede izleyenlerle buluştu.

EKMAS Group Genel Müdürü İlkay Çimentepe’nin 2023 yılını değerlendirdiği, 2024 projeleri hakkında bilgiler verdiği sunumda geçen yıl dört dalda Türkiye ödülü alan EGEM Otomotiv Grubu ayakta alkışlandı ve Genel Müdür Zerrin Kalay’a özel teşekkür edildi. Çimentepe, sunumda yaptığı konuşmada EKMAS Group’un gücünü temelinden aldığını vurgulayarak, “40 yıl önce bu topraklara dikilen fidan, artık çok güçlü, çok köklü. Yarınlara güvenle bakıyor ve hedeflerimize doğru yürüyoruz” dedi.

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak, hem kıdem ödülleri takdiminde hem de yılbaşı çekilişinde sahne alarak konuklara eğlenceli anlar yaşattı. Müzisyen Özer Atik de sesi, gitarı ve şarkılarıyla herkese müzik ziyafeti verdi. Gece, Show Band ve DJ performanslarıyla sona erdi.

Editör: Birgül Gümüştaş