Ünlü rapçi Sefo, Çeşme’de sahne aldı Ünlü rapçi Sefo, Çeşme’de sahne aldı

Sempatik tavırları ve espirileri ile fuara neşe katan oyuncu Süleyman Yağcı, “Capriola Yatakları’yla çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Bizde elimizden geldiğince tanıtımını yapmaya çalışıyoruz. Capriola, yatakta üstün bir kaliteyi yakaladı. Sektöründe öncü bir firma oldu.”
AŞK EVRENSEL BİR KELİMEDİR
“Pandemi sonrası dizi ve film sektörü eski günlerine dönüyor. Sinema, dizi, hayat, dostluk, kardeşlik ve aşklar normale dönecek. Ben farklı bir aşk adamıyım. Aşk dünyanın en evrensel kelimesidir. Aşkı maalesef sadece tek anlama mahkum etmişler. Yeryüzünde en evrensel kelime aşktır. Doğaya aşık olursunuz. Mimar Sinan’ın eserlerini görür aşık olursunuz. Atatürk’ün sözlerine aşık olursunuz. Aşk dünya demektir. İnsanlar aşkı sadece tek anlama mahkum ettiler. Ben aşka o şekilde bakmıyorum. Aşk insanları, doğayı, hayvanları, dünyayı sevmektir” şeklinde konuştu.
SETLERİ ÖZLÜYORUM  
“Setleri özlüyorum. Bizim şöhretimiz hale tazedir. Hale sokaklarda yürürken seviliyoruz. Dizimiz biteli kaç yıl oldu. Yurtdışına bile gitsem tanınıyorum. Telefonda bile sesimi hemen tanıyorlar. Maske ile gidiyorum. Sadece gözlerimden bile tanıyorlar.”
Capriola Yatakları Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Karaca, “Son 3 yıldır yatak, baza, başlık üretiyoruz. 10 bin metrekare üretim alanımız var. Almanya, Fransa, Senegal ve Dakar’a yatak satıyoruz. Türkiye’de de onlarca ilimizde yataklarımız satılıyor” dedi.

Editör: Atakan Şen