İzmir İl Başkanlığı tarafından seçim çalışmaları programının belli olması üzerine startı veren Keskin, Konak ve Buca ilçelerine çıkarma yaptı. Konak’ta Keskin’e, İl yöneticileri, Konak ilçe başkanı Coşkun Tatar, ilçe yöneticileri ve milletvekili adayı İsmail Aybars Aksoy, Buca’da ise; İl yöneticileri, Buca ilçe başkanı Gamze Bilge Torun, ilçe yöneticileri ve milletvekili adayı Gülşah Sakar eşlik etti.

DÖNER KESTİ, CAM SİLDİ, ÜYE YAPTI , KALPLERE DOKUNDU

AK Parti Grup Başkanvekili Yıldız’dan ‘90 Dakika’ çıkışı! AK Parti Grup Başkanvekili Yıldız’dan ‘90 Dakika’ çıkışı!

Her iki ilçede de seçim çalışmalarına devam eden, İYİ PARTİ İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Öztürk Keskin’e ilgi büyük oldu. Esnaf ziyaretleri sırasında karşılaştığı sorunlar ile ilgili görüş bildiren ve samimi sohbetler içerisinde geçen görüşmelerde, esnafın gösterdiği samimiyet Keskin’i memnun etti. “Bir oy Kemal’e, Bir oy Meral’e” diye oy isteyerek yüzleri gülümsetti. Günün sonunda değerlendirme yapan İYİ PARTİ İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Öztürk Keskin; “Esnafımızın sıkıntılarını biliyoruz. Halkımızın sorunlarını biliyoruz. Önceliğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimi. Bu ucube düzeni değiştirdiğimiz zaman hepimiz rahat bir nefes alacağız ve Türkiye’nin, İzmir’imizin huzur içerisinde yaşamasını sağlayacağız” dedi.

DEPREMZEDE BEBEĞİ ZİYARET ETTİ

İYİ PARTİ İzmir 1.Bölge Milletvekili Adayı Öztürk Keskin, seçim çalışmalarının ardından, 6 Şubat tarihinde Türkiye’yi derinden etkileyen depremde, İzmir'e gelerek yaşam mücadelesi veren, Demirci ailesinin yeni doğan bebeklerini ziyaret etti.

Editör: Atakan Şen