Alsancak La Cigale’de İZİKAD İş Geliştirme Komisyonu’nun katkılarıyla düzenlenen toplantıya İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin, İZİKAD Yönetimi ve üyeler katılırken, derneğin yeni üyeleri Damla Şişdağ ve Sibel Elbir'e rozetleri  takıldı.

Zuhal Altınoluk’nun moderatörlüğünü yaptığı toplantıda İZİKAD üyeleri Ebru Acar, Dilek Sarvanlıoğlu  ve Gülşah  Erinç kendilerini ve yaptıkları işleri anlattılar.

DEÜ’de Türk Dış İlişkileri Masaya Yatırıldı DEÜ’de Türk Dış İlişkileri Masaya Yatırıldı

“Dernek aidiyetini de artırıyoruz”

Toplantıda konuşan İZİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Sezgin,  Biz Bize toplantı serisini başlattıklarını belirterek, üyelerin birbirini yakından tanımasını sağladıklarını söyledi. İZKAD üyelerinin birbirleri ile iş yapmasının dernek aidiyetini de artıracağına inandıklarını belirten Sezgin, “Her toplantımızda 3 üyemiz kendini anlatıyor. Girişimcilik öykülerini bizimle paylaşıyorlar. Biz bu anlatımlardan çok şey öğreniyoruz. Üyelerimizin ne kadar nitelikli ve iş hayatında ne kadar başarılı olduklarına şahitlik ediyoruz. Daha önce başka firmalardan hizmet alan üyelerimiz, bu toplantıların ardından İZİKAD üyesi kendi arkadaşlarını tercih ediyorlar. Bu yararlı projemize bundan sonra da devam edeceğiz” dedi. 

Editör: Atakan Şen