İzmir ve Alanya’nın işbirliği çifte heyecan yaşattı İzmir ve Alanya’nın işbirliği çifte heyecan yaşattı

24 şubesiyle waffle sektörününün köklü firması Waffle'cı Akın; İzmir, Manisa, Aydın, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Muğla, İzmit ve Ankara’dan sonra yeni şubesini İstanbul Beşiktaş’da açacak. Waffle'cı Akın Genel Müdürü Mehmet Geren, "Tadına bakanın bir daha vazgeçemediği bu lezzeti, İstanbullularla tanıştırmak için gün sayıyoruz” dedi.

akin
 
“Fırsat, kalite ve güven”
1994 yılından beri doğal malzemelerle üretilen waffle’ı her şehre, her eve sokmayı hedeflediklerini belirten Geren “Lezzetimize ve kalitemize güvenimiz tam. Bu tat, İstanbul’da da efsaneleşecek” diye konuştu. 23 yıllık başarılarının sırrının markaya duyulan ‘güven’ olduğunu söyleyen Geren “Bu güvenin en önemli sebebi ürünlerimizdeki tazelik ve kalite. Üretimde kullanılan tüm gıda ürünlerini yerli üreticilerden, özel üretim yapan kalite sertifikalı işletmelerden tedarik ediyoruz. Katkı maddesi kullanmıyoruz. Meyvelerimizi günlük tercih ediyor, hamurumuzun ilk günkü lezzetini koruyoruz. Çocuğumuza yedirmeyeceğimiz ürünü, misafirlerimize sunmuyoruz” dedi.
 
Geren, yurt dışına da bu lezzeti ulaştırmayı amaçladıklarını vurguladı. Bu doğrultuda franchise almak isteyen yatırımcılara büyük kolaylıklar sağladıklarını belirten Geren “Düşük yatırım maliyetleri ve yüksek kar marjı ile girişimciler için bu iş gerçekten tatlı bir fırsat. Gençler ve kadın girişimcilere özel desteklerimiz de var. Herkesi bu ailenin üyesi olmaya davet ediyoruz” diye konuştu

Editör: Atakan Şen