Kasapoğlu'dan Milli Okçulara destek çağrısı! Kasapoğlu'dan Milli Okçulara destek çağrısı!

EMR Windsurf ve Yelken Kulübü sporcusu Emir Mercanoğlu, 11 Ülkeden 60 sporcunun mücadele ettiği U13 kategorisinde 15 yarış sonunda kazandığı 70 net puanla dünya üçüncüsü oldu. EMR Windsurf ve Yelken Kulübü, daha önce de Türkiye Yelken Federasyonu 2021 Milli Takım Seçme Yarışları’nda dokuz ayrı kategoride beş Türkiye Şampiyonluğu alarak bir ilke imza atmış, federasyon tarihinin en çok şampiyonluk alan kulübü olarak tarihe geçmişti.
 
EMR Windsurf ve Yelken Kulübü Başkanı Emirşah Polat “Tüm sporcularımızı ve ailelerini tebrik ederim. Sporcularımızın her biriyle iftihar ediyorum, hep birlikte büyük emek veriyoruz, emeklerimizin karşılığını aldığımız için mutlu ve gururluyuz. Ay yıldızlı bayrağımızı layık olduğu yere kadar yükseltecek çocuklar yetiştirmek için hiç durmadan çalışacağız” dedi.  
 
Öte yandan EMR Windsurf ve Yelken Kulübü sporcuları Alya Kaplan,  16 ülkeden 40 sporcunun mücadele ettiği U15 Kızlar kategorisinde 24'üncü sırada, 15 ülkeden 57 sporcunun yarıştığı U15 Erkekler kategorisinde Devrim Karataş 21’inci sırada, 14 ülkeden 49 sporcunun mücadele ettiği U17 Kızlar kategorisinde Melek Altunsöz 16’ıncı sırada ve 89 Sporcunun mücadele ettiği U17 Erkekler kategorisinde Erencan Kolburan 5’inci sırada yer aldı.

Editör: Alper ÜNALAN