Türk doğal taş sektörü İngiliz mimarlık ofislerini radarına aldı Türk doğal taş sektörü İngiliz mimarlık ofislerini radarına aldı

Karşıyaka İş Kadınları Derneği (KAR-İŞKAD) düzenlediği kahvaltı organizasyonunda Karşıyaka İlçe Kaymakamı Özkan Demir ve Karşıyaka protokolüne KAR-İŞKAD’ın yaptığı çalışmalar anlatıldı. İzmir Vilayetler Evi’ndeki kahvaltıya Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir, Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Ali Rıza San, Menemen İlçe Milli Eğitim Müdürü Sibel Özer, İlçe Müftüsü İsa Gürler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ercan Kaçanoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Ahmet Karaman, İlçe Nüfus Müdürü Ertuğrul Öçek, İlçe Spor Müdürü Musa Yelek, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Suat Korkmaz, Müdür Yardımcısı Fidangül Sürekli, Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz, kamu kurum yöneticileri ve KAR-İŞKAD üyeleri katıldı.

“Karşıyaka’daki STK ‘lerin çalışmalarını izliyorum”

Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir, organizasyona katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Karşıyaka’daki STK ‘lerin çalışmalarını büyük bir memnuniyetle izliyorum. Her zaman söylerim biz bir aileyiz. Karşıyaka ailesinin bir ferdiyim” dedi. Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Ali Rıza San, yapılan çalışmalardan dolayı KAR-İŞKAD ’ı tebrik etti, başarılar diledi.
“Her alanda lider kadınlar”
KAR-İŞKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nil Güneri bugüne kadar KAR-İŞKAD’ın gerçekleştirdiği çalışmaları ve sosyal sorumluluk projelerini anlatarak, hedeflerinin her alanda lider kadınlar yetiştirmek olduğunu söyledi.

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal