20 Kasım Cumartesi günü saat 20:30’da düzenlenecek olan konserde Görsev’e, kontrbasta Volkan Hürsever, davulda Ferit Odman eşlik edecek. Geniş caz repertuarı ile Görsev, İzmir’de kulakların pasını silecek. 

Bu keyifli konser için Biletix veya AASSM gişesinden biletleri temin edebilir, detaylı bilgi için 0533 145 86 87 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Denizcilik ve sanat The Bodrum Cup’ta Denizcilik ve sanat The Bodrum Cup’ta

 Kerem Görsev kimdir?

1961 İstanbul doğumlu Kerem Görsev, müzik eğitimine 1967 yılında İstanbul Belediye Konservatuarı’nda başlayıp, 1972 yılından sonra İstanbul Devlet Konservatuarı’nda devam etti. 1994 yılında ilk albümü “Hands and Lips”i yayınlayan sanatçı, 30 yılı aşkın müzik kariyerinde 18 albüm yayınlayarak büyük başarılara imza attı. 2010 yılında yayınladığı ‘Therapy’ albümü, 2011 yılında “Büyük Caz Orkestraları” kategorisinde Grammy aday adayı oldu. Uluslararası tanınan Caz Festivalleri ile New York, Londra, Kopenhag ve daha birçok ülkede konser ve organizasyonlarda sahne alarak dünya çapında müzik severlerle buluştu. “Kerem Görsev’le Caz” isimli televizyon programı ve uzun yıllar devam eden radyo programları ile Caz müziğinin Türkiye’de yaygınlaşmasına büyük katkı sağladı. Görsev halen dinamik performansı ve yüksek enerjisi ile müzik severlere caz dolu bir deneyim yaşatmaya devam ediyor.

Editör: Alper ÜNALAN