Bornova’da AK Parti’den CHP’ye geçmiş olsun ziyareti Bornova’da AK Parti’den CHP’ye geçmiş olsun ziyareti

Kızılay İzmir Şube Kadın’ın kuruluşundan bu yana bir yıldır başkanlığını yürüten Gözde Birman, sağlık sorunları nedeniyle görevini Yönetim Kurulu Üyesi Gonca Aslan’a devretti. Devir teslim töreninde konuşan Kızılay İzmir Şube Başkanı Kerem Baykalmış, Gözde Birman’a katkılarından dolayı teşekkür ederek, “Gözde Hanımla yollarımız bir yıl önce kesişti. Gönüllülük esasıyla Kızılay’daki yardım faaliyetlerini birlikte sevk ve idare etmeye gayret ettik. Dokunduğumuz insanlardan aldığımız geri dönüşler bizim için çalışmalarımızın en değerli olan kısmı. Gözde Hanım başta olmak üzere bütün ekibine gayretlerinden dolayı teşekkür ederim. Süreç içerisinde elimden geldiğince kurumun imkânlarını sizlerin lehine yönlendirmeye çalıştım. Buradaki iyilik hareketinin herkesin hayatında olumlu katkıları olduğuna inanıyorum. Bundan sonra da amacımız, bayrağı devralan yeni Başkanımız Gonca Aslan ile birlikte kurumsal kimliğimizi ön planda tutarak iyilik hareketini çoğaltmak olacaktır” diye konuştu.

Kızılay İzmir Şube Kadın’ın yeni Başkanı Gonca Aslan ise “Bana layık görülen bu anlamlı görevin onurunu ve gururunu yaşıyorum. Başarılara imza atmış eski yönetimimizin tecrübeli üyeleri ile yeni gelecek değerli arkadaşlarımızın oluşturacağı ortak beraberlik, başkan olarak bana ayrı bir heyecan veriyor. Yeni yönetimimize gelecek olan tüm arkadaşların da bu iyilik haraketini çok daha ileri seviyelere taşıyacağı inancı ile yeni dönemin hayırlı olmasını dilerim.

Konuşmaların ardından Kızılay Kadın İzmir Şube Kadın Başkanı Gonca Aslan bayrağı eski başkan Gözde Birman’dan devraldı. Aslan başkanlığındaki 7 kişiden oluşan yönetim kurulu, önümüzdeki günlerde toplanarak görev dağılımı yaparak çalışmalarına başlayacak.

Editör: Atakan Şen