10 yıl önce bir emlak ofisinde işe başlayan Koşar, zor şartlarda başladığı meslek hayatında başarılı işlere imza atarak 40'a yakın gayrimenkul danışmanı ile ikinci yılını kutlayan New Office'te franchase vermeye başlıyor. İzmir'in marka projeleri ile çalıştıklarını dile getiren Koşar, büyük ticari gayrimenkullerin satışlarını da gerçekleştirdiklerini söyledi.


ÇOK YAKINDA URLA ŞUBESİ GELİYOR
New Office Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Koşar, "Bayraklı ve Bornova'da şubelerimiz bulunuyor. Yeni şubelerimizi Urla ve Kemalpaşa'da açmayı hedefliyoruz. Bornova'daki Business şubemizde avm, işyeri, arsa, arazi gibi ticari satışlarımızı  gerçekleştiriyoruz. Bayraklı şubemizde ise konut satışlarımız yer alıyor. İzmir ve ilçelerinde hizmet veriyoruz."

Başkan Saygılı’dan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı Başkan Saygılı’dan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı mesajı


KENDİ MARKAMIZLA YOLA ÇIKTIK
"Biz kendi markamızla yola çıktık. Kısa sürede birden fazla şubeye ulaştık. Sektörümüzde başarılı işlere imza attık. Franchase talepleri gelmeye başladı. Çok yakında üçüncü şubemizi Urla'ya açacağız. Gayrimenkul danışmanlarımız için sürekli eğitimler veriyoruz. Uzman kadromuzla vatandaşlarımızın yanı sıra kurumsal firmalara da hizmet veriyoruz."


TANZANYA'YA TİCARİ GAYRİMENKUL SATTIK
"Bu yaz sattığımız gayrimenkullerin çoğunu yurtdışındaki yatırımcılara sattık. Tanzanya, Avusturya, Finlandiya ve diğer Avrupa ülkelerindeki yatırımcılara İzmir'de yer alan gayrimenkul portföylerimizin satışını gerçekleştirdik."


PANDEMİ SONRASI BAHÇELİ EVLER VE PROJELER TERCİH EDİLİYOR
"Pandemi sonrası bahçeli ve müstakil evler oldukça rağbet gördü. Projelere ilgi çok arttı. Deprem Bornova ve Bayraklı'da fiyat düşüklüğü getirmedi. Buraların merkez konumda olması yine tercih edilmesini sağlıyor. Depremden sonra ilk sorulan soru binanın yaşı oluyor. İnsanlar daha genç, yeni yapıları tercih ediyor."

Editör: Alper ÜNALAN