Menderes Belediyesi yaklaşan Ramazan ayı öncesi ilçedeki camiilerde temizlik yaptı.
“Amacımız İbadetlerin temiz ortamda yapılması”
Yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, Ramazanda vatandaşlarımızın temiz ve ferah ortamda ibadetlerini yerine getirmelerinin amaçladıklarını belirtti.
Özkan, sözlerine şu şekilde devam etti:
“Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimizce sık sık dezenfekte edilip temizlenen camiilerimizin hem temiz olmasını amaçlıyor hem de vatandaşlarımızın gönül ferahlığı ile ibadetlerini yerine getirmelerini amaçlıyoruz. Camiilerde yer alan ve çok fazla kullanılan bütün ahşap ve cam zeminler dezenfekte ediliyor. Ayrıca Fen işleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz, camilerden gelen taleplere göre çevre düzenlemesi kapsamında kaldırım tamiri, bordür ve karo döşenmesi, bahçelerinin ağaçlandırılması çalışmalarını da yerine getiriyor." Özkan, tüm İslam aleminin sağlıklı ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirmesini dileyerek, sözlerini şöyle noktaladı: “Vatandaşlarımızın daha sağlıklı bir ortamda yaşamalarını sağlamak için ilçe genelindeki çalışmalarımız devam edecek."

Bayraklı’daki tarihi üçüz bina yenileniyor Bayraklı’daki tarihi üçüz bina yenileniyor

WhatsApp Image 2023-03-20 at 12.40.36 (2)  WhatsApp Image 2023-03-20 at 12.40.36 (1) WhatsApp Image 2023-03-20 at 12.40.35

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal