Ege Üniversitesi, Sualtı Ragbisi sporuna her yaştan yetenek kazandırıyor Ege Üniversitesi, Sualtı Ragbisi sporuna her yaştan yetenek kazandırıyor

İzmir’de iki farklı sektörde çalışan motosiklet gönüllüsü 2 arkadaş olan Ragup Biloğlu ve Mustafa Mermerci, İzmir Menderes’te bulunan İnfinitipark içerisinde TMF ve MEB onaylı güvenli sürüş teknikleri eğitimlerinin verildiği İZ. MR Hedef Akademi’nin açılışını hafta sonu doludolu bir  etkinlikle gerçekleştirdi. ‘Trafik’te bende varım’ temasıyla verilecek eğitimler 300 dönüm üzerinde kurulu İnfinipark’ın trafiğe kapalı pistlerinde gerçekleşecek.

Federasyonun resmi eğitmen listesinde bulunan Ragup Biloğlu ve Mustafa Mermerci de eğitimlerde öncelikle motosiklet sürücülerinin trafikte saygın hale gelebilmeleri için mücadele ettiklerini,tüm araçların sürücüleri kadar güvenli olduklarına dikkat çekmek istediklerini bildirdi. İZ. MR Hedef Akademi’de kişiye ve gruplara özel güvenli ve ileri sürüş eğitimlerinin verilecek. Hafta sonu birçok motosiklet sürücüsü ile bir araya gelen ve farklı etkinliklerle gerçekleşen açılışta çekilişle belirlenen 2 motosiklet sürücüsü, Rallikros Şampiyonu Bahadır Sevinç’le birlikte co pilot olarak ralli deneyimi yaşamaya hak kazandı. İnfinitipark kurucusu Rallikros şampiyonu Bahadır Sevinç, Ragup Biloğlu ve Mustafa Mermerci bu yapılanmanın İnfinitipark içerisinde olmasından mutlu olduğunu belirtti.