AK Parti Menemen İlçe Başkanlığı ev sahipliğinde Menemen Cumhuriyet Meydanında AK İcraatlar Sergisi açıldı. Sergide, hükümet tarafından İzmir’e kazandırılan projeler ve Menemen Belediyesi’nin 21 ayda Menemen’e kazandırdığı ve kazandıracağı projeler yer aldı. “AK İcraatlar Sergisi’nin açılışına AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Derici, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, MHP Menemen İlçe Başkanı Ali Rıza Bölük, kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Programda ilk sözü alan AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, “AK Parti belediyeciliği vatandaşlara hizmet noktasında var olduğu her yerde farkını gösteriyor. Vatandaşlarımızın refahı için, el ele gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz. Sergimizde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

PEHLİVAN: CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ

Daha sonra söz alan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, “2002 yılında milletimizin teveccühünü kazanmış AK Partimiz; her zaman olduğu gibi yine genci yaşlısı toplumun her kesiminden aldığı güçle hedeflerine emin adımlarla gitmeye devam etmektedir. Biz, kısa rüyaların değil, 2023, 2053, 2071 vizyonlarının omuzlarına yüklediği vazife ve sorumluluklarının farkında olan uzun bir yolun bilinçli yolcularıyız. Menemen Belediyesi olarak bu kutlu davada, Cumhuriyetimizin 100. Yılına doğru ilerlerken kıymetli hemşerilerimizin refahı için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Odağında insanın olmadığı hiçbir hizmetin başarı getiremeyeceği bilinciyle hareket ediyor, ilçemizde yaşayan her canlının mutluluğunu hedefliyoruz” dedi. AK İcraatlar Sergisi’nde yaptıkları ve yapacakları projeleri vatandaşlara anlatacaklarını ifade eden Pehlivan, “Göreve geldiğimiz gün ‘22 yılda yapılmayanı 3 yılda yapmak’ gibi bir iddiamız vardı. İşte bu sergimizde yaptığımız ve yapacağımız projelerimizden bir kısmını göreceksiniz. Bu manada gücümüze güç katan tüm kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Partimiz 20 yılda tarih yazdı, yazmaya da devam ediyor. 2023’te de yazdığımız tarihe devam edeceğiz. Sergimizde emeği geçenleri kutlarken, hepinizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum” diye konuştu.

DERİCİ: İZMİR DE MENEMEN GİBİ AK BELEDİYECİLİK İLE TANIŞACAK

Son olarak söz alan AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Derici, “20 yıllık iktidarımızda yapmış olduğumuz hizmetlerle ülkemizi 4 kat büyüttük. Tabi bu hizmetler devam edecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, belediyecilikte iki önemli konu üzerinde duruyor. İlki hizmet, ikincisi gönül belediyeciliği… Çok şükür ki 20 yıldır bu konulara değinen belediyelere sahibiz. İnsanoğlu unutkandır. 20 yıldır yapılanları yapılacakları anlatmak adına sergimizi düzenliyoruz. Bizi biz yapan değerlerimizi unutmadan çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. 2023’te Cumhurbaşkanımızı yeniden seçtikten sonra inşallah Menemenimiz gibi İzmirimizin de makus talihine son vereceğiz. Menemen nasıl güzel değiştiyse İzmir’in tüm ilçeleri de AK Belediyecilik ile tanışacak” ifadelerini kullandı. Protokol üyeleri kurdele kesiminin ardından hem sergiyi hem de belediye stantlarını gezdi. Serginin yarın akşama kadar açık kalacağı öğrenildi.

“Anlayışımız; Hizmet Siyaseti”

AK Parti Menemen İlçe Başkanlığı ev sahipliğinde Menemen Cumhuriyet Meydanı’nda AK İcraatlar Sergisi açıldı. Sergide, AK Parti Hükümeti tarafından İzmir’e kazandırılan ve Menemen Belediyesi’nin 21 ayda Menemen’e kazandırdığı ve kazandıracağı projeler yer aldı. Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına doğru ilerlerken kıymetli hemşehrilerimizin refahı için canla başla çalışıyoruz. İlçemizde yaşam süren her canlı için hizmet etmeye, yaşam kalitesini artırmaya tüm güzümüzle devam edeceğiz” dedi.
 

“El ele gönül gönüle”

İzmirli tereyağı raflarda İzmirli tereyağı raflarda

“AK İcraatlar Sergisi’nin açılışına AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Derici, Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, MHP Menemen İlçe Başkanı Ali Rıza Bölük, kamu kurumları ve sivil toplum örgütleri temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Programda ilk sözü alan AK Parti Menemen İlçe Başkanı Ahmet Can Çelik, “AK Parti belediyeciliği hizmet noktasında var olduğu her yerde farkını gösteriyor. Vatandaşlarımızın refahı için, el ele gönül gönüle çalışmaya devam edeceğiz. Sergimizde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 

Canla başla…

Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, “2002 yılında milletimizin teveccühünü kazanmış AK Partimiz; her zaman olduğu gibi yine genci yaşlısı toplumun her kesiminden aldığı güçle hedeflerine emin adımlarla gitmeye devam etmektedir. Biz, kısa rüyaların değil, 2023, 2053, 2071 vizyonlarının omuzlarımıza yüklediği vazife ve sorumluluklarının farkında olan uzun bir yolun bilinçli yolcularıyız. Menemen Belediyesi olarak bu kutlu davada, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına doğru ilerlerken kıymetli hemşerilerimizin refahı için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Merkezinde insanın olmadığı hiçbir hizmetin başarı getiremeyeceği bilinciyle hareket ediyor, ilçemizde yaşayan her canlının mutluluğunu hedefliyoruz” dedi.
 

“Tarih yazdık”

AK İcraatlar Sergisi’nde yaptıkları ve yapacakları projeleri vatandaşlara anlatacaklarını ifade eden Pehlivan, “Göreve geldiğimiz gün ‘22 yılda yapılmayanı 3 yılda yapmak’ gibi bir iddiamız vardı. İşte bu sergimizde yaptığımız ve yapacağımız projelerimizden bir kısmını göreceksiniz. Bu manada gücümüze güç katan tüm kıymetli vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Partimiz 20 yılda tarih yazdı, yazmaya da devam ediyor. 2023’te de yazdığımız tarihe devam edeceğiz. Sergimizde emeği geçenleri kutlarken, hepinizi sevgi saygı ve muhabbetle selamlıyorum” diye konuştu.
“Hizmete devam”

AK Parti İl Başkan Yardımcısı İbrahim Derici de yaptığı konuşmada, “20 yıllık iktidarımızda yapmış olduğumuz hizmetlerle ülkemizi 4 kat büyüttük. Tabi bu hizmetler devam edecek. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, belediyecilikte iki önemli konu üzerinde duruyor. İlki hizmet, ikincisi gönül belediyeciliği… Çok şükür ki 20 yıldır bu konulara değinen belediyelere sahibiz. 20 yıldır yapılanları ve yapılacakları anlatmak adına sergimizi düzenliyoruz. Bizi biz yapan değerlerimizi unutmadan çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Menemen nasıl güzel değiştiyse İzmir’in tüm ilçeleri de AK Belediyecilik ile tanışacak” ifadelerini kullandı. Protokol üyeleri kurdele kesiminin ardından hem sergiyi hem de belediye stantlarını gezdi. Serginin yarın akşama kadar açık kalacağı öğrenildi.

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal