Narlıdere Belediyesi ve İzmir’in köklü camiası Göztepe Spor Kulübü, çocuklar ve gençler için güçlerini birleştirdi. Narlıdere’yi sporun ve sanatın merkezi yapmak için çalıştıklarını söyleyen Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, imzalanan protokolün hayırlı olmasını diledi. İki kurum arasında imzalanan protokol ile birlikte çocuklara, gençlere ve toplumun tüm kesimlerine sporun tüm branşlarının sevdirilmesi, onların spor yapmaya özendirilmesi, sporda bilimselliği öğreterek erdemli, paylaşımcı ve sağlıklı nesiller yetiştirilmesi amaçlanıyor.

GELECEĞİN MİLLİ SPORCULARI NARLIDERE’DE YETİŞECEK

Çiğli Belediye Spor’da teknik adam Arap Öztürk oldu Çiğli Belediye Spor’da teknik adam Arap Öztürk oldu

İmza töreni için Narlıdere Belediyesi’nde Göztepe Spor Kulübü Mali İşler Başkanı Dr.Emre Can ve Kulüp Mimarı Tuğrul Büyükköken ile bir araya gelen Başkan Ali Engin, “Göztepe Spor Kulübümüzle çok iyi ilişkiler içerisindeyiz. İmzaladığımız protokol ile birlikte Göztepe, Ali Artuner Stadı’mızı kullanabilecek. Göztepe Spor Kulübümüzün de stadın eksiklerinin giderilmesi noktasında önemli bir desteği olacak. Bunlardan da önemlisi çocuklarımıza ve gençlerimize sporun sevdirilmesi, geleceğin milli sporcularının ülkemize kazandırılması noktasında önemli bir adım atılmış olacak. Göztepe sadece bir futbol kulübü değil ve birçok branşta sporcu yetiştiriyor. İnanıyorum ki Narlıdere’miz de bir sporcu yetiştirme fabrikası olacak. İmzaladığımız protokolün İzmir’imize, Narlıdere’mize ve spor camiamıza hayırlı olmasını diliyor; Emre Bey ve Tuğrul beye teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Göztepe Spor Kulübü Mali İşler Başkanı Dr.Emre Can ve Kulüp Mimarı Tuğrul Büyükköken de imzalanan protokolün hayırlı olmasını diledi. 

Editör: Atakan Şen