EGOD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torun ve 53. Komite Meclis üyesi ve EGOD Kurucularından Sezai Çakmak’ın başkanlığındaki otomotiv sektörü temsilcileri İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener’i makamında ziyaret ederek, “İZTO seçimlerinde sektörümüzün bir temsilcisi ve EGOD üyesi olan Mahmut Özgener’i destekliyoruz. Bir önceki seçimde olduğu gibi bu seçimde de tüm otomotiv sektörü Özgener’in arkasındadır” dedi.

EGOD’dan hem Özgener’e hem Özpoyraz’a destek
İZTO Meclis Başkanı ve EGOD Kurucularından Selami Özpoyraz’ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan EGOD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Torun, otomotiv sektöründen olan Mahmut Özgener’in görev süresince sadece otomotive değil tüm sektörlere büyük katkı sağladığını söyledi. Bu seçimlerde de hem İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener’i hem de yine bizim sektörümüzden olan derneğimizin kurucularından İZTO Meclis Başkanı ve Onur Üyemiz Selami Özpoyraz’ı tüm üyeler olarak firesiz bir şekilde desteklediklerini ifade eden Torun, “Özpoyraz’ın yeniden Meclis üyesi seçilmesi halinde Meclis Başkanı olarak görev almasını da istiyoruz. Başkanlarımızın önümüzdeki dönemde bölgeye ve sektöre katma değer yaratacak sürdürülebilir, yenilikçi projeler üretmeye devam edeceklerinden hiç şüphemiz yok” dedi. İZTO 53. Komite Meclis Üyesi Sezai Çakmak ise 53. komite olarak kendi sektörlerinden olan Mahmut Özgener’e önceki seçimde de tam destek verdiklerini, bu seçimde de bu desteğin devam edeceğini ifade ederek seçimlerde başarı diledi. 

Sanayici ara eleman ihtiyacını karşılama arayışında Sanayici ara eleman ihtiyacını karşılama arayışında

“İZTO’yu ticaret hayatının evi yaptık”
İZTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Özgener de verilen destekten dolayı müteşekkir olduğunu ifade ederek, “İZTO olarak tüm komitelere ve tüm sektörlere dokunmaya, sorunlarını gidermeye ve projeler üretmeye çalışıyoruz. İzmir ticaret hayatının İZTO’yu kendi evleri gibi görmesi için çok çalıştık. Bunu başardığımızı düşünüyorum. Önümüzdeki seçimlerde de üyeler teveccüh gösterirse bu hizmetlerimizi artırarak sürdüreceğiz. Otomotiv sektörüne ise ayrıca gösterdikleri ilgi ve destekten dolayı özel teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

Editör: Atakan Şen