Türkiye'nin bütün il ve ilçelerine yerleştirilen depremzedeler için tüm vatandaşlar ve belediyeler seferber oldu. Bu ilçelerden biride Menderes. Toplamda sayıları 3700'ü geçen Menderes merkez ve gümüldür de bulunan depremzedelere Menderes belediyesi her türlü yardım ve desteği sağlıyor. Menderes Belediyesi; gönüllü vatandaşlar, belediye çalışanları ve yönetimi ile uyum içerisinde bu süreci yönetmeye devam ediyor. Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan bugün yine depremzedeleri ziyaret etti.. Depremin meydana geldiği günden bugüne kadar her türlü yardım ve desteği sağlayan Menderes Belediyesi bu anlamda çalışmalarına devam ediyor.

Yaralarımızı hep birlikte saracağız..
Menderes Belediye Başkan V. Özkan depremzedeleri bölgelerinde ağırlamaktan onur duyduklarını kendilerini evlerinde hissetmeleri için her türlü çabayı sarf ettiklerini dile getirdi. Depremzedelerin kaldığı yerlere sık sık ziyaret gerçekleştiren Özkan, misafirlerimizin istek ve taleplerini dinlediklerini ve bu doğrultuda hareket ettiklerini söyledi. Millet olarak bu zorlu sürecinde üstesinden geleceklerini, yaralarımızı birlikte sarmak için mücadeleyi sürdüreceklerini söyledi.

Büyük Çarşı Bornova’ya yakışacak Büyük Çarşı Bornova’ya yakışacak

Yardım ve desteklerimize ara vermeden devam ediyoruz.

Konuşmasına yardım ve desteklere aynı hız ve özenle devam ettiklerini dile getiren Özkan, depremzede vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçları ile birebir ilgilendiklerini ve bu doğrultuda hareket ettiklerini söyledi.

Belediye çalışanlarına ve gönüllü vatandaşlara teşekkür..

Ayrıca bu süreçte Menderes Belediyesi çalışanlarına ve gönüllü vatandaşlarımıza da ilk günden bu yana özverili ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, gün birlik olma günüdür mesajı verdi.

Editör: Atakan Şen