Pandora açılışına Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, AK Parti Menderes İlçe Başkanı Süleyman Artcı, AK Parti Güzelbahçe İlçe Başkanı Ali Eşref Demir, siyasi parti ve stk temsilcileri, Otokent Başkanı Feyzi Demir, Almanya’dan gelen 50’den fazla uluslararası seyahat acentesi yetkilisi, bayiler ve İzmir’in önde gelen iş insanları katıldı.  

Açılışta konuşma yapan Pandora A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Akbay, “Bundan 15 yıl önce kurulan ve günden güne büyüyerek yoluna devam eden şirketimiz bugün Türkiye’de 33 iş ortağıyla ve yurt dışında 1000’den fazla seyahat acentasıyla hizmet veriyor” dedi.

Açılışta konuşma yapan Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda hayırlı olsun dileklerini iletti.Açılışa Almanya’dan gelen 50’den fazla uluslararası seyahat acentesi yetkilisi, bayiler ve İzmir’in önde gelen iş insanları katıldı.

Balçova’da bir Dünya Yıldızı: Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası Balçova’da bir Dünya Yıldızı: Adil Müftüoğlu Uğur Lokantası

Firma hakkında bilgi veren Gökhan Akbay, “Öncelikle araç kiralama işi yapıyoruz. Sıfır aldığımız araçları kiralamada kullanıyoruz. Belli bir kilometrenin ardından bu araçları ikinci el olarak satıyoruz. Ayrıca grubumuz bünyesinde bir inşaat şirketimiz de yer alıyor. Sattığımız araçların, kredileri, sigortaları konusunda yardımcı oluyoruz. Araçla ilgili birçok işlem Menderes’te yeni açtığımız merkezimizde yer alıyor. Tüm Türkiye’de 24 bayimiz bulunuyor. Yurtdışından uçak inen her şehrimizde bayilerimiz yer alıyor. Yurtdışında ise Nürnberg’te Pandora GMBH şirketimiz bulunuyor." 

Editör: Atakan Şen