Gaziemir Rotary Kulübü Toplum Birliği Okulu’nda birbirinden farklı konularda öğrenci ve velilere yönelik eğitimlere devam ediyor. Çatışma Yönetimi ve Çözüm Yolları, Akran Zorbalığı ve Öğrencilerde Motivasyon konulu eğitimlerin ikincisi veliler için eğitimci ve aynı zamanda öğrenci ve yaşam koçu Seza Çiftçi tarafından verildi.

Gaziemir Rotary Kulübü Başkanı Ebru Seden Bayram, “Toplum Birliği Okulumuz olan Karabağlar Remzi Oğuz Arık İlkokulu’nda öğrenci ve veli eğitimlerini önemsiyoruz. Geçtiğimiz yıllarda 3-6 yaş grubu çocuklarımıza yönelik göz taraması, hijyen eğitimi ve sağlık eğitimlerinin yanı sıra şiddetsiz iletişim, Cumhuriyet Kazanımları gibi farklı alanlarda da çeşitli eğitimler ve seminerler düzenledik” diye konuştu.

Buca Belediye Başkanı Kılıç'ın bacakları kırıldı Buca Belediye Başkanı Kılıç'ın bacakları kırıldı

Kuruluşunun 20. Yılını Federasyon Başkanı Nedim Atilla’nın da katıldığı toplantıyla kutladıklarını da sözlerine ekleyen Gaziemir Rotary Kulübü dönem Başkanı Ebru Seden Bayram,  “Kulübümüz eğitime son derece önem veriyor. Bu dönem yaptığımız bu eğitimlerin yanı sıra bir de Toplum Birliği Okulumuza 6 adet masa üstü bilgisayar bağışı yaptık. Ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda geleneksel resim yarışması düzenledik ve ödül olarak da öğrencilere tablet ve akıllı saat hediye ettik. Okulun fiziksel koşullarını ve okul bahçemizi iyileştirme çalışmalarımız da devam ediyor” şeklinde konuştu.

Editör: Atakan Şen