Koronavirüs tedbirleri ardından Ekim ayı itibariyle yeniden sahne açan Bergama Kültür Merkezi, her birisi dikkatleri üzerine çeken programları ve etkinlikleri ile sanatseverlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kültür Merkezi programlarında 7’den ‘7’ye herkesin beğenisini alacak programlara yer verdiklerine işaret eden Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Koronavirüs ile ara vermek zorunda kaldığımız sanat ve kültür etkinliklerimize Ekim ayı ile birlikte yeniden başladık. Vatandaşlarımızın büyük beğenisini alan programlarımıza her ay yenilerini eklemeye devam edeceğiz” dedi.

brg kultur3
‘BEN ANADOLU’ ADLI OYUNLA SANATÇI AYÇA BİNGÖL’DEN MUHTEŞEM PERFORMANS
Bergama Kültür Merkezi’nde sahne alan çocuk oyunları ve diğer etkinliklere ‘Ben Anadolu’ adlı tiyatro oyunu da eklenirken, sanatçı Ayça Bingöl harika oyunculuğu ve nefes kesen performansı ile soluksuz izlendi. Belediye Kültür Merkezi Salonu, sanatseverlerle dolup taşmaya devam ediyor.

Buca’nın parklarında yaza hazırlık Buca’nın parklarında yaza hazırlık

brg kultur4
VATANDAŞTAN BAŞKAN KOŞTU’YA TEŞEKKÜR
Her birisi bir birinden güzel Kültür Merkezi programları için Belediye Başkanı Hakan Koştu’ya teşekkür eden vatandaşlar, “Sanata ve kültüre her zaman önem veren bir belediye başkanımız olduğu için mutluyuz. Kültür Merkezi’nde organize edilen birbirinden güzel tiyatro oyunları, çocuk oyunları ve diğer etkinlikler için başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.

brg kultur6

Editör: Alper ÜNALAN