AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı geçtiğimiz ay Seferihisar’a bir ziyaret gerçekleştirmişti. Bu ziyarette kendisine AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın ve AK Parti Seferihisar ilçe teşkilatı eşlik etmişti. Vekil Çankırı ve Başkan Aydın’ın bu ziyaretteki duraklarından biri de Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Özel Eğitim Kurs Merkezi’ydi. Özel gençler ve aileleriyle sohbet eden, ihtiyaçları hakkında bilgi edinen Vekil Çankırı ve Başkan Aydın’a özel gençler tarafından bir sürpriz yapılmıştı. Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Özel Eğitim Kurs Merkezi'nde eğitim alan özel gençler kendi elleri ile yaptıkları tespih ve takıyı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan’a iletilmesi ricasıyla Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’ya teslim etmişti.

AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın, Seferihisar Kaymakamı Naci Aktaş, Kurs Öğretmen ve Öğrencilerile Fotoğrafların Telimi Sırasında Çekilen Toplu Fotoğraf

Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı Hediyeleri Emine Erdoğan’a İletti

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı emanet aldığı hediyeleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a iletti. Hediyeleri memnuniyetle kabul eden Emine Erdoğan, gençlerin el emeğiyle yaptıkları tespih ve kolye için özel gençlere selam ve sevgilerini iletti.

Seçim Öncesi Seferihisar'da Yaşanan İş Vaadi Hayal Kırıklığı! Seçim Öncesi Seferihisar'da Yaşanan İş Vaadi Hayal Kırıklığı!

AK Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı - Özel Eğitim Kurs Merkezi Öğrencisi Ceren Altınöz - AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan Özel Gençlere Selam

Özel gençlerin hediyelerini alan Cumhurbaşkanı, gençlere bir sürpriz yaptı. Gençlerin hediyelerinin Emine Erdoğan’a teslim edildiği sırada çekilmiş fotoğraflar Cumhurbaşkanlığı tarafından, üzerinde Cumhurbaşkanı’nın özel notu ve imzasıyla özel gençlere gönderildi. Fotoğrafın üzerindeki notta “Özel ve güzel gençlerimize sevgilerimle” yazıyordu. Cumhurbaşkanlığı tarafından gönderilen fotoğraflar Seferihisar İlçe Kaymakamı Naci Aktaş ve AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın tarafından Seferihisar Atatürk Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Özel Eğitim Kurs Merkezi’ne teslim edildi. 

Editör: Alper ÜNALAN