İGC Basın Ligi başladı İGC Basın Ligi başladı

Taksitleotoal, yeni şubeler açmaya devam ediyor. Gaziemir, Bornova, İstanbul Autopia, İstanbul Otoport, Aydın, Denizli ve Diyarbakır şubelerinin ardından en yeni şube Manisa Salihli'de açılıyor.

egemenvolkankurtçu


8. ŞUBE MANİSA SALİHLİ'YE AÇILIYOR
TaksitleOtoAl Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Volkan Kurtçu, "Taksitleotoal olarak her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Bugün yeni bir şubenin anlaşmasını yapıyoruz. Salihli, gerek ekonomisi ile gerek tarımı ile bizim düşündüğümüz yerlerden biriydi. İnşallah 75 şubemize biraz daha yaklaşmış olduk. Geriye kaldı 67 şube" dedi.


HER 1000 ARACIN 15'İNE ARACILIK ETMEK İSTİYORUZ
TaksitleOtoAl Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Volkan Kurtçu, “Yaklaşık 5 yıldır hizmet veriyoruz. 2 pazaryeri 7 ofisiyle hizmet veren bir kuruluşuz. Bizim anlaşmalı olduğumuz kredi kuruluşları var. Bornova ve Gaziemir’de 2 pazaryerimiz bulunuyor. Hem taksitle kredi ve taksitle otomobil satan ya da aracılık eden bir kuruluşuz. Hem son kullanıcıya hem de esnafa hitap ediyoruz. Her geçen gün büyüyoruz. Yapmış olduğumuz cirolar nedeniyle birçok yatırımcı ile görüşüyoruz. İzmir’den çıkan ikinci el girişimcilerden biri olduk. Fikrimiz çok organik. Her bin arabadan 15’ine biz aracılık etmek istiyoruz. Banka, ekspertiz bir arada yer alıyor.”


ÜLKEMİZE FAYDALI OLMAYA ÇALIŞIYORUZ
“Dijital stoğumuzda bin araç, kendi pazar yerlerimizde 350 araç var. Bize başvuranların önce gelir durumuna bakılıyor. Ödeme gücüne uygun araç öneriyoruz. Peşinatına göre ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Arkamızdaki kredi kuruluşları ile müşterilerimiz arasında köprü konumdayız. Aracınızı alıyorsunuz. Taksitleri ödüyorsunuz. Aracı bize geri de satabiliyorsunuz. Sürekli araç alım satımı ile ilgili yeni sistemler geliştiriyoruz. 47 personelle çalışıyoruz. Ülkemize faydalı olmaya çalışıyoruz. Ticaretle katkı sağlamaya çalışıyoruz.”


İKİNCİ ELDE SIFIR MODELİ
“Kısa süre içinde 75 şubeye ulaşacağız. Ticareti doğru yapmaya çalışıyoruz. TaksitleOtoAl olarak ikinci elde sıfır modeli oluşturmaya çalışıyoruz. 14 gün iade garantisi ve kilometre garantisi getirdik.”

Editör: Atakan Şen