CHP’nin böyle bir kurumu olduğunu bilmiyorduk CHP’nin böyle bir kurumu olduğunu bilmiyorduk

Vekil İsmail OK: Balıkesir için hemen şimdi!

AK Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, Erdek İlçesi’nde ayak basmadık yer bırakmadı. Vekil Ok, “Türkiye Yüzyılı yolunda; durmadan, yorulmadan kapı kapı, sokak sokak çalışmaya  devam ediyoruz. Balıkesir için hemen şimdi diyoruz’ dedi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili ve 28. Dönem AK Parti Milletvekili Adayı İsmail Ok, ‘Türkiye Yüzyılı Başlıyor, Doğrusu Ak Parti, Doğru Zaman Doğru Adam’ Sloganı ile Erdek İlçesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim manifestosunu anlattı. 14 Mayıs 2023 tarihinde düzenlenecek olan genel seçimler öncesinde AK kadrolar gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Ak Parti Seçim Bürosunda İlçe Başkanı Musa Alioğlu ve teşkilat üyelerimizle bir araya gelen Vekil Ok teşkilat mensuplarıyla beraber; Erdek İlçe merkezi, Ocaklar, Düzler, Aşağıyapıcı, Tatlısu, Karşıyaka, Çakıl, Kestanelik ve Şahinburgaz mahallerinde karış karış gezip çalmadık kapı bırakmadı.

SOKAK SOKAK ÇALIŞMAYA DEVAM
Vekil Ok, “Bizleri güleryüz ve muhabbetle karşılayan Erdekli hemşehrilerimize, ziyaretlerimizde bizlere eşlik eden İlçe Başkanımızın şahsında değerli yönetim kurulu üyelerimize ve partimize gönül vermiş arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Türkiye Yüzyılı yolunda; durmadan, yorulmadan kapı kapı, sokak sokak çalışmaya devam. Balıkesir için hemen şimdi!” açıklamasında bulundu.

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal