AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar beraberinde Kemalpaşa Kaymakamı Musa Sarı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Yılmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Baş ile birlikte yapımı devam eden Yiğitler Baraj inşaatı, TOKİ İnşaatı, Lojistik Köy İnşaatı ve Devlet Hastanesi ek binası inşaatında incelemelerde bulundu.

271727883_139750001778930_4418475814786794764_n

AK Partili Köse: “Karşıyaka’daki bu ayıbın sorumlusu Cemil Tugay'dır” AK Partili Köse: “Karşıyaka’daki bu ayıbın sorumlusu Cemil Tugay'dır”

Kırkpınar ilçede yapımına başlanacak olan okul ve adliye binası proje alanlarını da gezerek çalışmaların en kısa sürede başlayacağını vurguladı. Kemalpaşa’nın AK Parti hükümetleri döneminde yatırımlarla adeta şaha kalktığını vurgulayan Kırkpınar, “Hükümet olarak İzmir’in her ilçesinde olduğu gibi Kemalpaşa ilçemizde de yatırımlarımız hız kesmeden devam ediyor. Görüyorsunuz bir yandan devasa binalar yükseliyor, bir yandan projeler çizilip hazırlanıyor diğer yandan yapımı tamamlanan hizmetler milletimizin istifadesine sunuluyor. AK Parti olarak eğitimden sağlığa, ulaştırmadan altyapıya, tarım ve hayvancılıktan ekonomiye kadar her alanda yatırımlarımız devam ediyor. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde milletimize hizmet etmeye ve 2023 yılının yeni Türkiye’sini inşa etmeye devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Editör: Atakan Şen