AK Parti 28. Dönem Milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardından AK Parti İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran yaptığı açıklamada “AK Parti aday listesinin tamamıyla hedefine odaklanmış bir teşkilata sahip bir partidir” dedi.

14 Mayıs seçimlerine 35 gün kalırken siyasi partiler milletvekili listelerini YSK’ya teslim etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 14 Mayıs Seçimlerine giden AK Parti’de 28. Dönem Milletvekili adayları kesinleşti. AK Parti’de 3 dönem kuralı Türkiye genelinde istisnasız uygulanırken, AK kadrolar yeni dönemde Türkiye Yüzyılı için ‘Durmak Yok Yola Devam’ dedi. AK Parti Balıkesir’de de; İsmail Ok, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, Pakize Mutlu Aydemir, Mehmet Aydemir, Ahmet Gür, Eşref Uslu ve Fatih Güngör 28. Dönem Balıkesir Milletvekili adayı olarak listede yer aldılar.

AK PARTİ 14 MAYIS SEÇİMLERİNE GÜÇLÜ BİR KADROYLA GİRİYOR…

Büyükşehir ile çiftçilerin yüzü bir kez daha güldü Büyükşehir ile çiftçilerin yüzü bir kez daha güldü

“Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” diyerek Milletin desteğiyle “Erdemliler Hareketi” olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde kurulan ve 22 yıldır Milletiyle birlikte yol alan AK Parti, 14 Mayıs seçimlerine de güçlü bir kadroyla giriyor. Milletinin refahı ve huzuru için gece gündüz demeden çalışacak kadroları meclise göndereceklerini belirten AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran yaptığı açıklamada AK Parti’nin aday odaklı değil dava odaklı hareket ettiğini söyledi.

BAŞARAN, “ADAY ODAKLI DEĞİL, DAVAYI ESAS ALAN BİR PARTİYİZ”

AK Parti Balıkesir 28. Milletvekili Aday listesi ile ilgili bir açıklamada bulunan AK Parti Balıkesir İl Başkanı Dt. Ekrem Başaran, “AK Parti Türkiye’de olduğu gibi gümbür gümbür geliyor. Milletvekili adaylarımızın hepsi bir birinden değerli isimler. Listede yer alamayan aday adaylarımızın hepsi liyakat sahibi, AK Davamıza gönül veren arkadaşlarımız. AK Parti aday odaklı değil, dava odaklı hareket eden bir partidir. Genel merkezimizin ve genel merkezimizi temsilen Sayın Cumhurbaşkanımızın almış olduğu kararlar ve takdir etmiş olduğu görevler, her bir dava kardeşimiz için gurur nişanesidir.

BAŞARAN: “AK PARTİ GÜMBÜR GÜMBÜR GELİYOR”

AK Parti Balıkesir İl Başkanlığı olarak tüm teşkilatlarımız 14 Mayıs’taki seçime tam kadro hazır. AK Parti 28. Dönem Balıkesir Milletvekili adayı olan; İsmail Ok, Belgin Uygur, Mustafa Canbey, Ali Taylan Öztaylan, Pakize Mutlu Aydemir, Mehmet Aydemir, Ahmet Gür, Eşref Uslu ve Fatih Güngör’e başarılar diliyorum. Biz çok büyük ve güçlü bir aileyiz. Bu kadroyla kazanan milletimiz ve Türkiye’miz olacaktır. Kaybedeni olmayan bir seçime giriyoruz ve bu seçimi adaylarımız, aday adayı olan arkadaşlarımızla, tüm teşkilat mensuplarımızla, en önemlisi de milletimiz desteğiyle tekrar kazanacağız. Ankara’da Cumhurbaşkanımız teşrifleriyle Milletvekili Adaylarımızın tanıtım toplantısı düzenlenecek ve aynı gün AK Parti'nin seçim beyannamesi kamuoyuna açıklanacak. Türkiye Yüzyılı için, Türkiye için hemen şimdi diyoruz.

“MİLLETVEKİLİ ADAYLARIMIZI CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM”

Bu vesile ile Türkiye Yüzyılı hedefi ile yola çıktığımız bu yolda 14 Mayıs seçimlerinde milletvekili adayı olmaya hak kazanan tüm yol arkadaşlarımızı can-ı gönülden tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Balıkesir AK Kadrolar olarak Türkiye için hemen şimdi, Balıkesir için hemen şimdi diyerek hep beraber canla başla çalışmanın vaktidir. Milletimiz desteği ile, Cumhurbaşkanımızın yeniden seçilmesi, Cumhur İttifakı'nın başarısı için tüm gücümüzle çalışacağız. Türkiye Yüzyılına yürüyüşümüz kutlu olsun” dedi.

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal