Başkan Serdar Sandal “Verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyor, muhtarlarımızın nitelikli ortamlarda hizmet etmesini, vatandaşlarımızın kaliteli hizmete ulaşmasını sağlıyoruz” dedi. Toplu açılış töreni 15 Aralık Cuma Günü (yarın) saat 15.00’da Osmangazi Muhtarlık Binası önünde gerçekleşecek.

TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ YARIN!

Bayraklı’nın çehresini değiştirecek projeleri ve çalışmalarıyla fark yaratan Bayraklı Belediyesi, vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak ve muhtarların çalışma ortamlarını modernize etmek adına yeniden inşa ettiği 5 muhtarlık binası için toplu açılış töreni yapacak. Osmangazi Muhtarlık binası önünde gerçekleşecek törende; Yamanlar, Refik Şevket İnce, Tepekule, Bayraklı merkez ve Osmangazi muhtarlık binaları halkın hizmetine sunulacak. Tören; 15 Aralık Cuma günü (yarın) saat 15.00’da gerçekleşecek.

Şantiye üretiyor, yollar yenileniyor Şantiye üretiyor, yollar yenileniyor

“SÖZ VERDİK VE YAPTIK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Halkımıza daha modern koşullarda hizmet üretmek için 5 muhtarlık binamızı yeniden inşa ettik. Daha yaşanabilir ve daha modern bir Bayraklı için kentsel dönüşümden, yol, kaldırım, kavşak çalışmalarına, cadde ve sokak düzenlemelerine kadar birçok alanda çalışmalar yürütüyoruz. Bir yandan da ilçemizde uzun yıllardır konteynerler veya eski binalarda hizmet veren muhtarlarımızın hizmet alanlarını da iyileştiriyoruz. Bu kapsamda eskiyen muhtarlık binalarımızı gelen talepleri dikkate alarak baştan sona yeniledik, yeniden inşa ettik. Söz verdik ve yaptık! Muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Açılış törenimize tüm ilçe sakinlerimizi davet ediyoruz” dedi. 

Editör: Birgül Gümüştaş