Açıldığı günden bu yana tatil ve özel günlerde düzenlediği etkinliklerle fark yaratan İstinyePark İzmir, yeni yılı coşkuyla karşılayacak. Yılbaşına özel etkinliklerle yine buluşma noktası olacak İstinyePark İzmir’de bu kapsamda atölyeler, konserler ve özel hediye kartı tasarımları yapılacak.

İzmir Devlet ve Opera ve Balesi ile Yılbaşı Korosu

İzmir Devlet ve Opera ve Balesi’nin sanatçılarından oluşan 16 kişilik koro, yılbaşı ruhunu İstinyePark İzmir’in misafirleri ile buluşturacak. Birbirinden güzel yeni yıl şarkılarının söyleneceği etkinlik 24 Aralık Cumartesi günü saat 15.00’da İstinyePark İzmir etkinlik alanında başlayacak ve 40 dakika sürecek.

Uluslararası Rotary 2440. Bölge’den Eşrefpaşa Hastanesi’ne destek Uluslararası Rotary 2440. Bölge’den Eşrefpaşa Hastanesi’ne destek

Kişiye Özel Hediye Kartı Tasarımı

İstinyePark İzmir içerisinde birbirinden farklı tasarımcıların bulunduğu bir masada ziyaretçilerin mağazalardan aldıkları yeni yıl hediyelerine istedikleri hediye kartı tasarımı yapılacak. 29-30-31 Aralık tarihleri boyunca özel hediye kartlarına açılıştan kapanışa kadar orada bulunacak sanatçılar tarafından tasarımlar çizilecek.

Aysun Karasu ile Quilling Art Yeni Yıl Atölyesi

Yeni yıl ruhu Quilling Art atölyesinde 26-30 Aralık tarihleri arasında İstinyePark İzmir’de keşfedilecek. Etkinlik 13.30-14.30, 15.00-16.00 ve 16.30-17.30 saatleri arasında gerçekleşecek olup etkinlik programı ise; 26 Aralık Yeni Yıl Çiçeği Tablosu Yapımı, 27 Aralık Çam Ağacı Motifli Kartpostal Yapımı, 28 Aralık Yeni Yıl Çelengi Tablosu Yapımı, 29 Aralık Kardan Adam Motifli Kart Postal Yapımı, 30 Aralık Çam Ağacı Süsü Yapımı şeklinde. Atölyeler ücretsiz olmakla birlikte 7 yaş sınırı bulunmakta ve 25 kişilik kontenjan ile sınırlandırılmaktadır.

Arkas Sanat Merkezi Yeni Yıl Atölyeleri ile yaratıcılıklarını ortaya çıkaracaklar

Arkas Sanat Merkezi yeni yılda da düzenleyeceği atölyeler ile çocukların yaratıcılıklarını eğlenceli bir şekilde ortaya çıkaracak. 5-9 yaş arasında çocuklar için özel olarak düzenlenecek atölyeler; 24-25 Aralık Patchwork ile Yeni Yıl Çamları ve 31 Aralık Yeni Yıl Umut Tohumları olarak İstinyePark İzmir 2. Kat Magic Space oyun alanı karşısında gerçekleşecek. Atölyeler 5-9 yaş arası çocuklar için olmakla birlikte 25 kişilik kontenjan sınırı bulunmaktadır.

Editör: Atakan Şen