İzmir’de dev buluşma

İzmirliler hafta sonu müzik ve eğlence dolu geceler yaşadı. İzmir’in tanınmış eğlence mekanlarından Mumlu’da Cuma akşamı Hakan Altun, Cumartesi akşamı ise Hüsnü Şenlendirici sahne aldı. Şarkılar Bizi Söyler programında yıllarca beraber görev alan iki sanatçı bu kez aynı mekanda sahneye çıktı.

Narlıdere Belediye Tiyatrosu, 20. yıl prömiyerini Tom, Dick ve Harry ile yaptı Narlıdere Belediye Tiyatrosu, 20. yıl prömiyerini Tom, Dick ve Harry ile yaptı

Cuma akşamı sevilen şarkılarını seslendiren ünlü şarkıcı Hakan Altun, İzmirlilere müzik ziyafeti yaşattı. Mumlu’da ilk kez sahne alan Altun, Çeşme’de çok sahneye çıktığını ancak İzmir’de uzun yıllar sonra ilk kez Mumlu’da sevenleriyle buluştuğunu anlattı.

Cumartesi akşamı ise ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici Mumlu’da sahne aldı. Şenlendirici, klarnetiyle dinleyenleriye adeta büyülerken gecede birçok sürpriz de yaşandı. Şenlendirici’yi sanatçı dostları ve kızı yalnız bırakmadı. Kemane sanatçısı Cafer Nazlıbaş, Cem Belevi, Hakan Altun ve Şenlendirici’nin kızı Naz sahneye çıktı.

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal