Bu proje ile kadınlar afetlerde daha etkin rol üstlenecekler Bu proje ile kadınlar afetlerde daha etkin rol üstlenecekler

Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Kampüsü tarafından Çiğli Belediyesi Akvaryum kafe restoranda verilen yemekte bir araya gelen emekli eğitimcilere çeşitli hediyeler verildi. Programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa İslamoğlu ve emekli İlçe Milli Eğitim müdürlerinden Muammer Gezginci birer konuşma yaptı. İslamoğlu öğretmenin emeklisinin olmadığını kıdemli öğretmen olduğunu belirterek yaptığı konuşmada şunları söyledi. “Önceki kaymakamımız sayın Sadettin Yücel şunu söylerdi öğretmenin emeklisi olmaz kıdemlisi olur derdi. Bende kıdemli öğretmenlerimizle bir araya gelmenin yararını çok iyi biliyorum. Bu güzel günde bizi kırmayarak davetimize icabet eden tüm kıdemli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum”

Yemekten sonra günün anısına İslamoğlu tarafından Gezginci’ye bir buket çiçek, Bahçeşehir Koleji Karşıyaka Kampüsü tarafından İslamoğlu’na çiçek, katılanlara çeşitli hediyeler verildi.

Editör: Atakan Şen