31 Aralık akşamı düzenlenen gala yemeğinde Safiye Soyman, Faik Öztürk ve Gülay Eralp sahne aldı. Geceye ilk olarak sahnelerin sevilen sesi Gülay Eralp ile başlayan konuklar gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Safiye Soyman ve Faik Öztürk ikilisinin muhteşem performansıyla eğlence dolu bir akşam geçirdiler.Geceye katılan konuklar, saatler 24.00’ı gösterdiğinde yılın ilk dakilarını havai fişek gösterisi ve terasta düzenlenen açık hava partisiyle karşıladı.Alan dekor ve süslemelerini Mon Jarden Flowers&Events’in üstlendiği organizasyonda misafirler gece boyunca eğlenceli anlar yaşadı.

Sahnede espirili anlarda yaşandı. Safiye Soyman sahne adığı gala geceside, sahne öncesi otelde vakit geçirdikleri süre içerisinde termali kullanmak istediğini ancak Faik beyin kendisine izin vermediğini söyledi. Nedenini ise şu sözlerle ifade etti; ‘’ Otel çok güzel ve keyifli bende sahne öncesi termalde dinlenerek şifalanmak istedim ama Faik bana ‘’olmaz şişersin sahneye çıkacaksın ‘’ dedi ve izin vermedi’’ diyerek kendisini izleyenleri kahkahalara boğdu.Ve ekledi ‘’bu gece bitsin; Faik’e inat yarın tüm günü termalde geçireceğim’’. İkili birlikte sergiledikleri sahne performansı ve dansları ile izleyenlere keyifli bir akşam yaşattı.2 gece 3 gün süren, gala yemeklerinin ikinci akşamı,1 Ocak gecesi ise Candan Erçetin özel şarkılarıyla sahnedeki yerini aldı.

Denizcilik ve sanat The Bodrum Cup’ta Denizcilik ve sanat The Bodrum Cup’ta

Bünyesinde konaklamalı fizik tedavi ve rehabilitasyon ruhsatına sahip Euphoria Sağlıklı Yaşam Merkezi’ni de bulunduran Royal Teos Thermal Resort Clinic&SPA’da konaklayarak yeni yıla merhaba diyen misafirler otelin SPA’sında termal su ile dinlenerek yorgunluk attı.

Editör: Atakan Şen