Teslim töreni sonrası 29 adet motorlu hasta yatağı, 18 adet biyomedikal kalitede hasta yemek servis sehpası, 19 adet etajer ve 34 adet hasta refakatçi koltuğu hastane yetkililerine teslim edildi.

Özeren: “Köklü kurumların birlikteliğinden güçlü bir sinerji doğar”

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu Guvernörü Ayda Özeren ise 119 yıldır Dünya’ya umut olma misyonu ile çalışan Rotary ile 116 yıllık bir geçmişe sahip Eşrefpaşa Hastanesi’nin bir araya gelerek böyle bir dayanışma göstermesinin son derece anlamlı olduğunu söyledi.

Sağlık sektörünün güçlü olmasının toplumun sağlıklı ve güçlü olması anlamına geldiğini söyleyen Özeren, “Hastaların en modern şartlarda tedavi görmesi, refakatçilerin de en rahat şekilde hastalarına destek olabilmesi, sağlıkçıların da en iyi şartlarda hastalara tedavi sunabilmesi, o toplumun gelişmişlik düzeyini belirler. Bu sebeple Rotaryenlerin katkılarıyla kentimizin en köklü hastanelerinin başında gelen Eşrefpaşa Hastanesi’ne destek vermeye, işbirlikleri geliştirmeye hazırız, bundan sonra da bu tarz birlikteliklere de devam edeceğiz” diye konuştu.

Seçim Öncesi Seferihisar'da Yaşanan İş Vaadi Hayal Kırıklığı! Seçim Öncesi Seferihisar'da Yaşanan İş Vaadi Hayal Kırıklığı!

Uçar: “STK’ların katkıları çok değerli”

İzmir Büyükşehir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimi Yavuz Uçar, sivil toplum kuruluşlarından kendilerine gelen desteklerin çok değerli olduğunu söyleyerek, “Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu’na, federasyona bağlı Rotarykulüplerine ve bu bağışta katkısı olan tüm Rotaryenlere teşekkür ediyorum” dedi.

--

Editör: Atakan Şen