AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu Cumhur ittifakı ortakları; MHP Karesi İlçe başkanı Burak Boduroğlu, Yeniden Refah partisi Karesi İlçe başkanı Burak Kaan Zarifoğlu ve BBP Karesi İlçe Başkanı Lütfü Toraman ve ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yapılacak çalışmaları masaya yatırdılar.

HOCAOĞLU: “CUMHUR İTTİFAKI OLARAK CUMHURBAŞKANIMIZIN HER DAİM YANINDAYIZ”

Cumhur İttifakı ortağı Karesi İlçe Başkanlarını ziyaret eden AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimleri için çalışma programlarını değerlendirdiklerini söyledi. Hocaoğlu yaptığı açıklamada; “Cumhur İttifakı ortaklarımızla birlikte 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde büyük bir başarıya hep birlikte imza attık. Milletvekili seçimlerinde meclisteki gücümüzü arttırdık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan aldığı 49,5 oyla en yakın rakibi Kılıçdaroğlu’na 5 puan fark atarak milletimizin teveccühünün, desteğinin adresi belli oldu. İlk turda yeterli sayı oluşmadığından Cumhurbaşkanlığı’nda ikinci tur seçimleri 28 Mayıs’ta yapılacak. Milletimiz, Türkiye’de güven ve istikrarın adresi olarak gördüğü Cumhurbaşkanımıza bu kez daha da yüksek oy oranıyla gereken desteği vereceğine olan inancımız tam.

“MİLLETİN ADAMI, MİLLETİYLE BİRLİKTE TEKRAR KAZANACAK”

Bizler Cumhur İttifakı ortakları olarak rehavete kapılmadan çalışmalarımıza başladık. Birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimine yönelik yapacağımız seçim ve saha çalışmaları, çalışma stratejileri noktasında istişarelerde bulunduk. Başkanlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde 14 Mayıs seçimlerinde olduğu gibi güçlü bir destekle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar seçip Büyük Türkiye Zaferimizi mühürleyeceğiz. Milletin Adamı milletiyle birlikte Türkiye Yüzyılı’nda şahlanan Türkiye'nin inşasına devam edecek. Milletimizin bu anlamda verdiği destek çok önemli. Biz ne yapıyorsak milletimizden aldığımız güçle verdiği destekle yapıyoruz. 28 Mayıs’ta hiç kimse kaybetmeyecek, herkes kazanacak, Türkiye kazanacak, milletimiz kazanacak” dedi.

Valilikte Balçova zirvesi Valilikte Balçova zirvesi

Editör: Esra ÜNSAL Ünsal